Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Система захисту від потопу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Датчики витоку води дозволяють своєчасно дізнатися про те, що у системі водопостачання трапилася аварія. Непередбачені поломки – не рідкість, від цього ніхто не застрахований. Витік може статися через неякісну роботу сантехніка, стрибків напруги в системі. Якщо власник житла знаходиться вдома, то він своєчасно зреагує на ситуацію і зробить усе, щоб мінімізувати її наслідки. Але ж не завжди можна контролювати все. У цьому випадку датчик витоку вчасно повідомить про те, що сталася поломка.

Система захисту від витоку води

Наша компанія пропонує запобігти аварійним ситуаціям, вчасно дізнавшись про них від спеціального  пристрої. Це система оповіщення, створена таким чином, щоб при поломці власник житла чи комерційного приміщення вчасно дізнався про неї.

Система захисту від протікання буває провідною та бездротовою. Складного настроювання вона не вимагає, працює відразу після того, як було виконано підключення. Датчики контролюють систему водопостачання, своєчасно подаючи сигнал про те, що зафіксований витік. Устаткування складається з таких елементів:

  1. Контролер датчиків, що фіксують витік.
  2. Власне датчики контролю – дротові або бездротові.
  3. Кульовий кран, оснащений електричним приводом.

Всі ці елементи спрацюють автоматично, якщо з'явиться тек. Найчастіше датчики розміщують там, де подібне можливе – це місця з'єднання труб, пральні машини, іноді встановлюють на покриття для підлоги. Як тільки датчик фіксує протікання, він подає інформацію на контрольний блок системи. Після цього система повідомляє власника про аварію. Одночасно автоматично закриваються шарові крани, щоб локалізувати порив. На все це піде близько 20 секунд. тобто вдасться уникнути серйозних наслідків.

Чому варто придбати систему захисту від протікання у нас?

Наша компанія пропонує придбати якісні та надійні системи захисту від протікання води. Їх можна встановлювати як водопровідні комунікації, і на опалювальні. Все обладнання супроводжується офіційними сертифікатами від виробника, що гарантують оригінальність.

Чому варто звернутися до нас:

  1. Прийнятні ціни на весь асортимент.
  2. Наші співробітники дадуть професійну консультацію, допоможуть обрати найбільш вдалий варіант.
  3. Швидка обробка замовлення.
  4. Оперативна доставка зручною транспортною компанією.
  5. Все обладнання в каталозі має детальний опис.

Для замовлення виберіть товар з каталогу та оформіть покупку онлайн або зателефонуйте нам!

Вгору