Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Газові колонки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Газові колонки - обладнання, з яким знайомі багато українських споживачів. Такі водонагрівачі ставили. у радянських квартирах, найчастіше їх можна було зустріти у п'ятиповерхівках. Але сучасні газові колонки дещо відрізняються функціоналом, а ще - вони надійніші. Удосконалені моделі розраховані на тривалий термін служби, прості у налаштуванні та обслуговуванні. А принцип роботи газової колонки залишився таким самим. як і переваги використання саме такого водонагрівача.

Сучасні газові колонки: особливості

Газові колонки, що використовуються у побуті, працюють на природному газі. Найголовніша перевага пристрою – можливість не залежати від центрального гарячого водопостачання. А з ним часто трапляються перебої, у деяких містах чи цілих регіонах райони залишаються без гарячої води на цілі місяці. Встановлення газового стовпчика вирішить цю проблему, створивши дійсно комфортні умови для життя.

Які газові колонки можна знайти у продажу:

 1. Гідродинамічні - такі моделі за принципом роботи схожі на те, як функціонує водна електростанція. Коли користувач включає воду, турбіна колонки починає працювати, виробляючи електрику. Від нього запалюється пальник при натисканні на кнопку. Мінусом такого обладнання можна вважати велике споживання газу.
 2. Автоматичні - включаються при кожному відкриванні крана із гарячою водою. Як тільки воду ви вимикаєте, вогонь гасне. Таким чином, економиться газ, він не витрачається марно.

Газові колонки - обладнання, яке багато хто вибирає саме тому, що не хоче залежати від центрального гарячого водопостачання. У них простий і зрозумілий принцип роботи, а ефективність буквально перевірена часом, адже раніше подібні пристрої успішно використовувалися в побуті. Головне – правильно вибрати таку техніку, щоб вона відповідала умовам експлуатації та вашим очікуванням. Але й про безпеку забувати не варто.

Як вибрати газову колонку?

Вибір газової колонки можна розпочати з виробника. Довіряти варто тим, хто спеціалізується саме на такому устаткуванні, має позитивну репутацію та не один рік працює на ринку. Після вибору бренду можна переглянути його модельний ряд, звертаючи увагу на:

 1. Потужність. Від неї залежить, скільки води колонка нагріє за одиницю часу. Виробники пропонують пристрої високої, середньої та низької потужності. Визначтеся, на скільки точок забору води працюватиме колонка. Якщо їх буде декілька, краще замовити потужну колонку.
 2. Тип пальника – моделюючої або постійної потужності. Останній тип передбачає ручне регулювання, а моделюючий автоматично підлаштовується під тиск води.
 3. Вигляд розпалювання. Бюджетні моделі оснащені ручним розпалюванням - потрібно піднести сірник до пальника та натиснути кнопку на корпусі. Варіант із п'єзорозпалом дозволить включити колонку швидше та без зайвої витрати газу. А електрична система розпалювання вважається найзручнішою, але і коштуватиме такий пристрій буде дорожче.
 4. Відведення продуктів горіння. За цим критерієм колонки ділять на турбовані та димарі. Перші припускають установку відведення під пристрій, що передбачає необхідність постійно спускати воду. Димарі вважаються більш надійними та простими в експлуатації.

Особливо варто згадати про безпеку роботи пристрою. Щоб користуватися колонкою без проблем та побоювань, зверніть увагу на модель, оснащену такими датчиками:

 • температури - він регулює потужність полум'я;
 • іонізаційний - якщо гніт загасає, то газ перестає надходити;
 • перегрівання - запобігає передчасному псуванню теплообмінника, не даючи воді перегріватися;
 • тяговий - за відсутності тяги в димарі колонка не включатиметься;
 • потоку - колонка вмикається та вимикається автоматично під час відкриття та закриття крана води;
 • запобіжний - якщо в системі підвищений тиск води, колонка не буде працювати.

Все це дозволяє користуватися газовою колонкою безпечно, не побоюючись проблем та ризику аварії.

Підсумкова ціна газової колонки залежить від характеристик, додаткових функцій, а також компанії-виробника. Більш відомі бренди з гарною репутацією коштуватимуть дорожче. Але й ті, що вважаються бюджетними, не варто оминати. Вони мають стандартний набір функцій, необхідний для комфортного та безпечного використання пристрою. Головне, щоб техніка мала позитивні відгуки. Але перед покупкою бюджетного водонагрівача вивчіть характеристики, які він має. Тут важливо не заощаджувати на безпеці, адже експлуатація газового обладнання неможлива без певних превентивних заходів.

Вгору