Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Повітропроводи та монтажні елементи

Окрім основного обладнання для створення вентиляційних систем, потрібні також допоміжні елементи. Це – вентиляційне приладдя, повітророзподільні пристрої і аксесуари для монтажу. Вони також використовуються не тільки в стандартних системах вентиляції, а й для кондиціювання та повітряного опалення.

Важливість допоміжних елементів для обладнання вентиляції

При облаштуванні систем вентиляції в побуті або у комерційних приміщеннях важливо приділити увагу всім її елементам. Так, окрім основної техніки типу вентиляторів та каналів, необхідно не забути про якісні клапани, фланці, грати, повітропроводи. Від якості монтажних елементів та додаткових аксесуарів залежить не тільки ефективність роботи системи, але й строк її служби.

Монтажні елементи та аксесуарі відрізняються між собою за конфігурацією, функціями, способом установки. Адже самі вентиляційні системи можуть встановлюватись як відкрито, так і приховано. Також вони можуть виконувати додаткові функції, наприклад, димовидалення, захист від пожежі. Є й варіанти для приміщень із підвищеною вологістю. У всіх цих умовах є певні вимоги для всіх елементів вентиляційних систем.

Повітророзподільні пристрої

Дане обладнання необхідне для спрямованого і рівномірного розподілу повітряних мас. Пристрої підходять як для нагнітання, так і для видалення повітря. Що відноситься до цієї групи:

 • витяжні та регулюючі клапани;
 • захисні ковпаки;
 • дифузори;
 • анемостати;
 • грати;
 • регулятори витрат повітря.

Повітряні клапани необхідні, щоб перекривати канал і не давати холодному повітрю або запахам потрапляти ззовні до приміщення, коли система вентиляції тимчасово вимкнена. Є й спеціальні конфігурації таких клапанів – наприклад, для системи димовидалення чи захисту від пожежі.

Регулятори витрат допомагають контролювати витрати повітря у заданому діапазоні. Дифузори можна замовити круглої або квадратної форми. Вони бувають струменеві, вихрові, щілинні. Між кімнатами встановлюють спеціальні грати для того, щоб повітря могло вільно циркулювати. Грати можуть бути виконані із металу чи пластику, нержавіючої сталі. Є й моделі із фільтрами для затримки шерсті, пилу.

Повітропроводи та елементи для монтажу

Дана група продукції створена для об’єднання системи вентиляції в єдине ціле – це перехідники, повітропроводи, повітряні канали, кріплення.

Повітропроводи обирають, враховуючи вимоги до ізоляції, міцності і товщини, матеріалу цього елементу. Так, якщо є вимоги до вогнестійкості, то повітропроводи будуть ізольованими для захисту від впливу високих температур.

У побуті та для обладнання комерційних систем вентиляції найчастіше використовують круглі повітропроводи. Для промислових систем обирають прямокутні вентканали, які зручно встановлювати на висоті, не займаючи багато місця.

Повітропроводи можуть бути із пластику, металу, оцинкованої сталі. Їх переріз може бути прямокутним, жорстким, напівжорстким або гнучким. Є й моделі із високими показниками термостійкості, які можна використовувати у складних промислових умовах.

Окрім повітропроводів, для створення системи вентиляції потрібні також і інші елементи:

 • коліно – 45, 90 градусів;
 • трійники;
 • перехідники;
 • з’єднувачі – із зворотнім клапанів та без нього;
 • грати;
 • редуктори;
 • кріпильні вироби.

У нас ви знайдете великий вибір подібної продукції за прийнятними цінами. Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевірених виробників вентиляційного обладнання.  

Ізоляційні матеріали

Окрім аксесуарів та комплектуючих для монтажу, ми також пропонуємо мідні труби із теплоізоляцією – та без неї. Ізоляція також продається окремо – можна підібрати варіанти для систем кондиціювання та вентиляції. А наші співробітники допоможуть підібрати найбільш вдалий варіант, відштовхуючись від особливосте вентиляційної системи та вашого запиту.

Замовити монтажні елементи, ізоляцію та комплектуючі можна онлайн, надіславши заявку за допомогою форми на сайті чи зателефонувавши нам. Ми пропонуємо декілька варіантів оплати та доставки.

Вгору