Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Генератори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Стабільне постачання електрики – це запорука комфорту для кожної людини. Адже уся побутова техніка потребує електричного струму для своєї роботи. Якщо ж є перебої з електропостачанням або воно періодично відсутнє, вирішити проблему допоможе генератор. Він дозволить не залежати від електропостачання та продовжувати працювати чи вести побут вдома.

Як правильно обрати генератор:  корисні поради

Вибір генератора – те, до чого потрібно заздалегідь підготуватися. Особливо, якщо ви раніше зовсім нічого не знали про ці пристрої та їх особливості. Перед тим, як придбати генератор, варто детально вивчити характеристики моделі, дізнатися більше про їх особливості та можливості.

Дизельний чи бензиновий?

Дизельні пристрої є дорожчими, ніж бензинові. Це пов’язано  з тим, що вони мають  цілий ряд переваг. Дизельні моделі менше зношуються під час експлуатації, працюють з меншим рівнем шуму, а також рідше виходять із ладу. Але і бензинові генератори відрізняються низкою переваг – вони легко запускаються навіть за низької температури, прості в обслуговуванні.

Чи  варто купувати інверторний генератор?

Бензиновий інверторний генератор дає якісний струм, працює з меншим рівнем шуму, а паливо витрачає економно. Даний варіант є раціональним придбанням, якщо є задача заживити прилади, які є чутливими до перепадів струму, а також високоточної техніки. Їх використовують для роботи медичної та комп’ютерної техніки. Саме інверторні моделі частіше за все купують кафе, ресторани та магазини, офіси.

Окремо слід сказати про інверторні генератори комбінованого типу. Вони можуть працювати як на газі, так і на бензині. Але потрібно попіклуватись про те, щоб газові вихлопи виводились із технічного приміщення. Для перекриття та труб варто використовувати вогнетривкі матеріали.

Генератор для електрозварювання

Окремо слід сказати про вибір генератора для електричного зварювання. Звичайний пристрій не підходить для цього, адже він створений для малопотужного обладнання. Якщо підключити до нього зварювальний пристрій, то він просто вийде з ладу. Генератор для електричного зварювання повинен бути розрахований на високі показники струму.

Окрім цього, ще однією особливістю зварювання є нерівномірне споживання струму. Якщо дуга не горить, то і навантаження на пристрій майже немає. Але при торканні електродом точки зварювання, відбувається контрольоване коротке замикання. Це означає пікові показники струму. Тому електрозварювання потребує спеціальних генераторів.

Характеристики генераторів

Обираючи генератор, зверніть увагу на його потужність. Вона має бути не нижчою, ніж сумарна  потужність всіх пристроїв, які будуть працювати від нього. Але варто обирати варіант із «запасом», щоб уникнути перевантаження.

Зверніть увагу на те, що техпаспорт, наприклад, пилососу, вказує середню потужність пристрою. Але при запуску цей показник на піку зростає у 3-7 разів. Це також потрібно мати на увазі, обираючи генератор. Не варто купувати дуже потужний пристрій, щоб потім підключати до нього всього декілька електроприборів. У такому випадку генератор може перегрітися.

Ще однією характеристикою є кількість фаз. Генератори виробляють трифазний чи однофазний струм. Є й універсальні моделі із окремими модулями, що дозволяють продукувати різний тип струму. Трифазні генератори потрібні лише в тому випадку, якщо є прилади із потребою роботи від даного типу струму.

Виробники пропонують портативні, пересувні та стаціонарні типи генераторів. Більшість стаціонарних та всі мобільні не розраховані на постійну роботу – періодично їх потрібно вимикати. Сам бренд зазвичай вказує рекомендований час безперервної роботи.

Звертайте увагу й на об’єм паливного бака, адже від цього залежить тривалість функціонування техніки. Доливати паливо можна в дизельні та бензинові моделі, а ось для комбінованих все навпаки – їх потрібно зупиняти, щоб підключити новий балон.

Відрізняються між собою генератори й за системою запуску. Моделі із ручним стартом є більш доступними за ціною. Але вони потребують певних зусиль для того, щоб запустити їх в роботу. Ще одна перевага – їм не потрібен акумулятор та стартер. Не підійдуть такі генератори лише в одному випадку – якщо є потреба в пристрої для автоматичного електроживлення у критичних випадках.

Генератори з електричним пуском включити в роботу не важко – для цього потрібно натиснути кнопку або повернути ключа. Даний варіант підійде для систем резервного живлення, але обов’язково потрібен акумулятор.

Пристрої з комбінованим запуском поєднують переваги двох, описаних вище. А генератори, які починають роботу від контролера АВР, а також ті, що можна включити дистанційно, дозволяють максимально швидко відреагувати на зникнення світла.

Моделі з автозапуском є найбільш комфортними. Вони спрацюють самостійно, не потребуючи втручання людини. Єдиним недоліком можна вважати більш високу ціну, порівняно з іншими.

Вгору