Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Вентиляційні комплектуючі

Злагоджено працююча система вентиляції – те, від чого залежить самопочуття людей та мікроклімат у приміщенні. Тому за її станом потрібно регулярно слідкувати і вчасно замінювати деякі елементи. Окрім цього, покупка деяких аксесуарів потрібна, щоб доповнити вже існуючу систему вентиляції, зробити її кращою, більш продуктивною та комфортною в експлуатації.

Основні види комплектуючих для вентиляції

Нормальна робота системи вентиляції залежить не тільки від функціонування її головних вузлів та їх працездатного стану. Велика кількість більш дрібних деталей має великий вплив на ефективність вентиляційного обладнання. Вони потребують періодичної заміни або своєчасного ремонту. Тоді можна все буде працювати на тому рівні, який дозволить створити комфортний мікроклімат в приміщенні.

Комплектуючі для систем вентиляції являють собою сукупність деталей та інших елементів, які необхідні для монтажу обладнання, його нормального функціонування. Різні модифікації комплектуючих дозволяють покращити роботу вже існуючої вентиляції або додати їй певних функцій. Які вироби можна придбати:

  • нагрівачі повітря – взимку не дають системі вентиляції промерзати;
  • зворотні клапани – не дають повітрю ззовні потрапляти назад до приміщення;
  • заслінки – дозволяють організувати подачу повітря або перекрити її при необхідності. Наприклад, при задимленні на вулиці заслінку закривають, щоб дим не потрапив до будинку, це ж саме роблять у зимовий період, щоб уникнути втрат тепла;
  • гнучкі вставки – суттєво зменшують передачу вібрації від працюючого вентилятора;
  • охолоджувачі повітря – незамінні у регіонах з жарким кліматом, а також в літку, коли температура сягає свого піку, запобігають перегріванню системи;
  • шумоглушники – дозволяють зменшити рівень шуму, який продукує система вентиляції під час роботи. Незамінні в побутових або комерційних приміщеннях, де треба забезпечити комфорт людей;
  • ревізійні дверцята – дозволяють закрити вентиляційні комунікації в стіні, одночасно забезпечуючи доступ для технічного обслуговування та ремонту;
  • хомути – незамінні для під’єднання вентиляційних труб;
  • фільтри – очищують повітря перед тим, як воно потрапить до системи та будинку.

І це не повний перелік усіх комплектуючих, які можна придбати для системи вентиляції. Конкретний перелік залежить від виробника, а також особливосте вентиляційного обладнання, яке він виготовляє.

Як правильно обрати комплектуючі

Вибір комплектуючих для системи вентиляції залежить від умов, в яких вона працює, а також цілей, які перед собою ставить замовник. Так, якщо є потреба максимально продовжити роботу системи, варто обладнати її фільтрами повітря. Вони не дадуть пилу, бруду або дрібним предметам потрапляти всередину і негативно впливати на неї. Покупка фільтру також є необхідною, якщо мова йде про квартиру або дім, де мешкає людина за алергією чи захворюваннями органів дихання. Охолоджувачі та нагрівачі дозволять системі працювати весь рік без збоїв. Зворотні клапани є незамінними, якщо є ризик того, що в приміщення через вентиляційні канали можуть потрапляти сторонні запахи.

У будь-якому випадку краще звертатися за консультацією до фахівця. Він допоможе не тільки підібрати основні комплектуючі для системи вентиляції, а також дасть рекомендації щодо вибору допоміжних елементів.

Придбати комплектуючі для вентиляції можна у нас на сайті. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними брендами та постачальниками. Наш асортимент – це якісне обладнання з великим строком експлуатації, надійне та безпечне. Всі товари – сертифіковані, мають офіційні документи від виробника.

Вгору