Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Центробіжні вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Радіальними або відцентровими вентиляторами називають вентиляційне обладнання, яке використовується для встановлення в системах кондиціювання, повітрообміну тощо. Корпус цих агрегатів закручений спіраллю. Його механізм приводиться в дію двигуном, який при роботі обертає вал із крильчаткою. Таким чином, повітряні потоки переміщуються в потрібному напрямку.

Дані агрегати мають покращені аеродинамічні показники і використовуються в приміщеннях різного призначення. Їх застосовують для видалення з повітря пилу, різних механічних частинок або для того, щоб позбутися надлишку вологи.

Центробіжні вентилятори можна розділити на 2 типи:

  1. Устаткування призначене для загальних потреб (вентиляція, осушення приміщення тощо). Використовується для переміщення повітряних потоків та інших речовин у газоподібному стані.
  2. Основною функцією моделей пилового типу є видалення з приміщення повітря, забрудненого частинками пилу та інших речовин.

Крім того, дані агрегати різняться за рівнем тиску речовин, що проходять через них. Вентилятори можуть бути низьким або високим тиском. 

У каталозі нашого сайту представлені моделі відцентрових вентиляторів усіх видів. Кожен клієнт зможе підібрати для себе саме те обладнання, яке йому необхідне для вирішення певних завдань. Кожен товар, представлений у нашому інтернет-магазині, має відповідні сертифікати, що підтверджують якість.

Область застосування відцентрових вентиляторів

Завдяки простій конструкції, зручності у застосуванні, а також тривалому терміну експлуатації відцентрові вентилятори знайшли своє застосування у багатьох областях:

  • у приміщеннях виробничого призначення;
  • у складах для забезпечення збереження продукції;
  • в офісних приміщеннях або торгових залах супермаркетів;
  • у приватних будинках та котеджах.

У приміщеннях великого обсягу часто встановлюється кілька таких агрегатів.

Центробіжні вентилятори як частина системи вентиляції

Однією з популярних областей застосування відцентрових вентиляторів є їхня інтеграція в систему вентиляції. Дане обладнання допомагає створити систему якісного повітрообміну в приміщенні та забезпечити комфортну атмосферу в будинках, на виробництві або в офісних будинках.

Конструкція даних вентиляторів дозволяє встановлювати їх як усередині системи вентиляції, так і із зовнішньої частини. Подібні агрегати здатні забезпечити необхідну продуктивність для отримання якісного результату в будь-якому приміщенні.

Корпус агрегату виготовляють із міцних матеріалів (метал високої якості із застосуванням полімерного покриття). Розмір корпусу і потужність вентилятора безпосередньо впливають на рівень шуму, що видається при роботі - чим менш потужний агрегат, тим менше він шумить.

Радіальні вентилятори мають великий попит через їхню універсальність - обладнання можна встановлювати для забезпечення припливу свіжого повітря або організації витяжки в наступних місцях::

  • У котельних та топкових з використанням опалювального обладнання на твердому паливі.
  • Для організації витяжки з використанням купольних моделей.
  • В якості засобу виведення брудного повітря із системи повітроводів.
  • Для приміщень, де відбувається приготування їжі.

Встановлюючи відцентровий вентилятор для видалення забрудненого повітря, ви забезпечуєте себе якісним обладнанням, здатним за невеликий відрізок часу повністю оновити повітря в приміщенні будь-якого типу.

КіПр: надійність, якість, сервіс

Наша компанія пропонує продукцію для систем вентиляції будь-якого типу та призначення. В асортименті КіПр представлені товари відомих виробників, які відповідають усім нормам та мають відповідні сертифікати. Фахівці компанії проконсультують вас з будь-якого питання та допоможуть підібрати обладнання, яке точно вирішить поставлені завдання.

У нас працюють професіонали своєї справи, які не перший рік займаються подібним обладнанням, тому ви сміливо можете довірити нам вашу проблему, а ми, у свою чергу, допоможемо вам її позбутися.

Сплатити необхідне вам обладнання можна як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. оформити доставку до вашого міста, переглянути необхідні документи (у тому числі й сертифікати на обладнання) ви можете не виходячи з дому в режимі он-лайн.

Дзвоніть або пишіть у форму зворотного зв'язку, і ми забезпечимо вас усім необхідним для якісної роботи вашої системи вентиляції.

Вгору