Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Теплові завіси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Часто, входячи до супермаркету, офісного центру або приміщення банку, ви можете відчути потік теплого повітря, що б'є зверху або збоку. Такий ефект має робота теплової завіси. Це обладнання допомагає відсікати зони з холодним повітрям, тобто працює як своєрідний бар'єр, що заважає надходженню повітряних мас низької температури в приміщення.

Застосовуються такі пристрої в основному в приміщеннях з високим рівнем відвідуваності. Тобто там, де часто відкриваються та закриваються вхідні двері, пропускаючи холодне повітря та знижуючи температуру в приміщенні. Також за допомогою повітряних завіс можна виключити протяги та проникнення до приміщення комах.

Теплові завіси не тільки допомагають зберегти комфортну температуру в приміщенні, але й виступають як енергозберігаючий елемент, оскільки теплове обладнання при працюючій повітряній завісі не працюватиме на підвищеній потужності навіть при високій відвідуваності приміщення (у цьому просто не буде необхідності, оскільки холодні повітряні маси не будуть проникати всередину та знижувати температуру повітря).

Що таке теплова завіса

За своєю конструкцією теплова завіса - це обладнання, що має такі елементи:

 • повітропровід, який доставляє потоки в потрібному напрямку;
 • нагрівальний елемент, що дозволяє регулювати температуру повітряних мас до комфортного рівня; вентилятори, що нагнітають повітря, щоб створити бар'єр. Він буває як повітряним, і водяним.

Таким чином під час роботи теплової завіси повітря з вулиці та зсередини приміщення не змішується.

Види теплових завіс

На ринку представлено кілька типів теплових завіс, які відрізняються по можливості нагріву, типу теплоносія, що використовується, та способу встановлення.

Існує обладнання з можливістю нагрівання повітря або без нього. Перший вид, у свою чергу, ділиться на два типи:

 1. З електричним нагріванням, де як теплоносій використовується повітря, а нагрівання відбувається за допомогою ТЕНу зі споживанням електрики.
 2. З водяним нагріванням, де теплоносієм виступає вода. Така завіса працює від системи теплопостачання.

В якості елемента, що проводить нагрівання повітря в електричній завісі, може виступати не тільки ІЕН. Існують менш дорогі варіанти зі спіральним нагріванням (їх недоліком є ​​недовговічність) та більш дорогі моделі зі стич-елементами.

Встановлення теплової завіси можна здійснювати кількома способами:

 • горизонтально - над вхідними дверима з напрямком повітряного потоку вниз;
 • вертикально - з однієї із сторін дверного отвору;
 • універсальний спосіб встановлення передбачає можливість монтажу як вертикально, так і горизонтально.

В останньому випадку ціна на обладнання швидше за все буде вищою.

Особливості вибору теплової завіси

Підбираючи обладнання для свого об'єкта, будь то комерційна нерухомість, приватний будинок або квартира, варто звертати увагу на кілька характеристик, які в кінцевому підсумку вплинуть на якість роботи та вартість:

 • Потужність є одним з головних критеріїв вибору обладнання, оскільки при виборі моделі з низькою потужністю створити комфортні умови у великому приміщенні неможливо, а вибираючи модель з потужністю вищою за потрібну ви втратите в грошах.
 • Габаритні розміри теплової завіси повинні збігатися з розмірами дверного або віконного отвору (у випадку з горизонтальною моделлю - вона повинна бути не ширшою і не вже ніж проріз; що стосується вертикальної - повинна збігатися по висоті).
 • Тип теплообмінника підбирається відповідно до можливості або відсутності такої використовувати як джерело тепла опалювальну систему або електрику).
 • Функціонал та принцип управління необхідно вибрати той, з яким вам буде зручно робити всі необхідні маніпуляції з обладнанням. Але пам'ятайте, що інноваційні моделі коштують дорожче.

Найкраще перед ухваленням рішення про купівлю проконсультуватися з фахівцями. Вони допоможуть зробити правильний вибір і не переплачувати, якщо в цьому немає потреби.

Монтаж обладнання

Деякі клієнти, намагаючись заощадити кошти, вважають за краще проводити встановлення теплової завіси самостійно. Однак ми не рекомендуємо це робити з таких причин:

 • Багато компаній, що продають, і виробники категорично проти даного кроку і ладу готові зняти прилад з гарантії в тому випадку, якщо монтаж виробів не є ліцензованою фірмою.
 • Самостійна установка теплової завіси, звичайно, допоможе заощадити деяку кількість коштів, проте неправильний монтаж може спричинити несправність у роботі. А вони, своєю чергою, загрожують дорогим ремонтом. Втрати години на період ремонту обладнання також є досить вагомим аргументом на користь професійної установки.
 • Окрім вищезазначеного, монтажна компанія здатна точно розрахувати всі необхідні додаткові матеріали, щоб ви не втрачали кошти на покупку того, що вам не знадобиться.

Ну і фінальним аргументом на користь встановлення завіси фахівцями стане гарантія на проведені роботи,

Вгору