Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Занурювальні насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Занурювальні насоси є пристроями, необхідні для перекачування рідин, що знаходяться під водою. Від звичайного обладнання вони відрізняються тим, що їхня конструкція відрізняється особливою герметичністю і високою міцністю матеріалів виготовлення. Насоси занурювального типу призначені для роботи в колодязях, свердловинах або водоймищах. Пристрої здатні перекачувати, у тому числі, і забруднені рідини. наприклад, талу воду або вміст септиків.

Переваги занурювальних насосів

Занурювальні насоси – це надійне обладнання, конструкція яких повністю адаптована до тих умов, за яких вони будуть використані. Якими перевагами відрізняються занурювальні насоси:

  • невеликі розміри – завдяки цьому таке обладнання поміститься у свердловинах;
  • мінімальне техобслуговування – для роботи пристрою не потрібне мастило, а двигун охолоджується в процесі роботи, перебуваючи у воді;
  • високі показники ККД – пристрої видають потужний напір води навіть за невеликої вихідної потужності;
  • стійкість до зносу – вузли та деталі занурювальних насосів зроблені з міцних матеріалів, яким не страшно високий тиск;
  • простота управління – з боку оператора потрібно мінімум зусиль для налаштування роботи техніки.

Завдяки таким відмінним характеристикам занурювальні насоси широко застосовуються в різних сферах діяльності. Вони незамінні як у побуті, так і для виробничих чи господарських цілей. На ціну конкретної моделі насоса впливає рівень продуктивності та потужності.

Типи насосів

Виробники пропонують широкий вибір типів та моделей насосів. Вони відрізняються між собою за ключовими характеристиками, які визначають сферу їх застосування.

За принципом роботи розрізняють відцентрові, вібраційні та гвинтові типи насосів. Відцентрові працюють на основі спеціального механізму з лопатями, завдяки чому рідина піднімається під впливом відцентрової сили. Вібраційні моделі працюють на різниці тиску, що створює за допомогою двох мембран. Гвинтові на роторі мають спіралі, які піднімають воду зі свердловини.

За типом використання розрізняють такі види обладнання:

  1. Колодезні - працюють на невеликій глибині, мають досить габаритні розміри корпусу.
  2. Свердловини - призначені для роботи на великій глибині, відрізняються компактними розмірами, подовженою формою корпусу.
  3. Дренажні - створені для перекачування брудної води з льохів, підвалів та інших місць. Вони мають сітку для фільтрації.
  4. Фекальні – мають додатковий ріжучий механізм, який подрібнює всі тверді включення, що знаходяться у воді.

Наша компанія пропонує замовити занурювальні насоси від провідних виробників. На сайті ви знайдете великий вибір моделей, а вибрати відповідну можна за допомогою зручних фільтрів за основними характеристиками. Ми гарантуємо швидку обробку замовлення, оперативну доставку та допомогу з підбором обладнання.

Вгору