Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Автоматика систем вентиляції

У магазині кліматичної техніки «Кіпр» можна придбати автоматику для систем вентиляції приміщень. Щоб підібрати необхідний товар, скористайтесь зручними фільтрами для сортування. Також радимо переглянути корисну інформацію на сторінках кожного товару: фото, опис, технічні характеристики, відгуки.

Навіщо потрібна автоматизація систем вентиляції

Система вентиляції або кондиціювання – це цілий комплекс пристроїв. Крім основних елементів – вентиляторів, калорифера, охолоджувача, рекуператора – до цієї системи входять і прилади автоматики. Автоматизація вирішує такі питання:

 1. Автоматика об'єднує всі внутрішні елементи в одну систему, відстежує всі її дії та одночасно керує нею.
 2. Вона дозволяє змінювати час і режим роботи приладів.
 3. Завдяки автоматизації вдається контролювати параметри повітряного середовища, температури теплоносія або холодоагенту з метою економії електроенергії.
 4. Залежно від часу доби, стану довкілля, присутності людей у приміщенні, автоматичне оснащення може змінювати кількість припливного повітря.
 5. Автоматичне обладнання допомагає контролювати стан внутрішніх комплектуючих елементів всього вентиляційного комплексу: цілісність вентиляторів та нагрівачів, ступінь забрудненості фільтрів, справність приладів для вимірювання характеристик вихідного повітря.
 6. Автоматизація забезпечує безпеку системи: попереджає пожежі та аварії. При виході з ладу будь-якої складової частини одразу буде подано сигнал, що дозволить попередити подальші поломки.

Загалом завдяки автоматизації системи забезпечується її ефективне та безперебійне функціонування.

Види елементів автоматики для вентиляції

Щоб контролювати систему вентиляції та забезпечувати її працездатність, використовують різні прилади. Кількість деяких з них в одній системі може бути значною, тоді як інші потрібні в єдиному екземплярі. У більшості випадків всі елементи автоматичного керування вентиляційною системою та деякі виконавчі пристрої об'єднують у щит автоматики.

У каталозі нашого інтернет-магазину є такі пристрої:

 1. Електричні приводи для перетворення електроенергії.
 2. Регулятори визначення потужності циркуляції повітря та обертів вентиляції. Ці пристрої покликані регулювати швидкість обертання вентиляторів та роботу двигунів системи. Регулятори бувають трансформаторні, електронні та тиристорні.
 3. Датчики, що контролюють температуру повітря, що надходить. Для підтримки в приміщенні заданої температури вони обмежують надходження повітря або посилюють роботу ТЕНу.
 4. Пульти для увімкнення/вимкнення вентилятора та регулювання швидкості обертання його лопатей. Пульти керування бувають декількох видів: вбудовані монтують у поверхню, настінні кріпляться на стіну, переносні. найкомпактніші.
 5. Таймери для контролю часу роботи автоматики. З їх допомогою можна встановлювати час та режим роботи кондиціонерів та вентиляторів на добу.
 6. Запобіжні пристрої для захисту двигунів від перевантажень та поломок. Ці пристрої спрацьовують при перегріві електродвигуна або у разі непередбаченої ситуації та перезавантажують систему.

Як за такого представленого розмаїття зробити правильний вибір? Вибрати та замовити оптимальну автоматику для вентиляції вам допоможуть наші консультанти.

Вгору