Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Насосне обладнання

Насосне обладнання необхідно для переміщення рідин за допомогою механічної дії поршня, клапана або лопаті. Воно широко використовується в різних сферах діяльності людини – в побуті, на промисловості, у сільському господарстві.

Насосне обладнання: основні елементи

Все насосне обладнання ділиться на три великі групи, кожна з котрих має свої особливості та переваги. Які є групи та чим вони відрізняються:

  1. Циркуляційні насоси. Це пристрої, необхідні для переміщення рідини в умовах замкнутого простору. Такий тип насосу необхідний для подачі гарячої води майже відразу, а це дозволить заощадити електрику. Циркуляційне обладнання складається із двигуна, робочого колеса, опорних підшипників. Всі двигуни у таких насосах мають водозахисний кожух. Одразу після включення насосу вода починає свій рух по трубах.
  2. Водопідіймальні помпи. Необхідні для того, щоб підняти масу води з-під землі за допомогою повторюваного процесу. Дія на воду відбувається за рахунок різниці тиску, під дією якого рідина починає рухатися із однієї зони в іншу. Такі помпи широко використовуються для видалення поверхневих та стічних вод. 

Кожен із типів насосного обладнання має свої особливості і переваги, а також сфери використання. Так, без даної техніки неможливо постачати воду із свердловин, забезпечувати роботу системи опалення будинку, подавати воду та відводити її із каналізації.

Як правильно обрати насосне обладнання

Перш за все, потрібно відштовхуватись від призначення обладнання. Виробники пропонують велику кількість моделей, але всі вони мають конкретні функції – і підходять для виконання ряду завдань. Рекомендуємо також заздалегідь вивчити характеристики пристрою та порівняти їх із тими умовами та задачами, для яких він потрібен.

Перш, ніж купити насосне обладнання, зверніть увагу на наступне:

  1. Тип насосу, його використання, сфера, для якої він призначений.
  2. Технічні характеристики. Вони повинні відповідати тим умовам роботи і рідинам, які потрібно буде перекачувати. Чим вищою буде в’язкість рідини, тим більш міцним повинен бути насос.
  3. Робоча температура та тиск.
  4. Необхідна кількість насосів для роботи – для вирішення деяких задач треба декілька пристроїв, а не один.
  5. Джерело живлення. Важливо заздалегідь продумати, від чого саме буде працювати техніка.
  6. Бренд або виробник. Варто довіряти тим компаніям, які мають гарну репутацію, довели якість своїх товарів. Зазвичай, такі компанії працюють на ринку не один десяток років.

Наша компанія пропонує придбати якісне насосне обладнання від перевірених виробників. Асортимент дозволяє обрати саме той пристрій, який дозволить вирішити актуальні проблеми клієнта. Наші консультанти допоможуть обрати відповідне обладнання, орієнтуючись на запит та вимоги покупця. Також ми пропонуємо швидку доставку, надійну упаковку обладнання. Ви отримаєте товар з усіма гарантійними документами та інструкцією з експлуатації.

Вгору