Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Канальні нагрівачі повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основним призначенням цього пристрою є підігрів повітря в системах вентиляції та кондиціювання. Коли повітряний потік проходить через теплообмінник, нагрівається за рахунок передачі теплової енергії від електрики. Канальні нагрівачі широко використовуються у промислових та господарських приміщеннях, ангарах, складах та інших об'єктах. Канальні нагрівачі для вентиляції можуть бути підключені до електричної мережі, щоб підтримувати постійну температуру у приміщенні.

Електричний канальний нагрівач повітря встановлюється в повітропровід системи вентиляції для нагрівання повітряних мас до оптимальної температури. Існують різні моделі нагрівачів, які відрізняються за потужністю, кількістю фаз та геометричною формою. Щоб підібрати необхідне обладнання, варто проконсультуватися з фахівцями щодо точних розрахунків.

Переваги канальних нагрівачів

Електричний канальний нагрівач має кілька переваг, які роблять використання цього обладнання економічно вигідним:

  • Простота монтажу. Пристрій не потребує зайвих інженерних комунікацій, таких як водопровід.
  • Обладнання здатне забезпечити ефективний теплообмін на об'єктах будь-якої складності.
  • Канальні нагрівачі, що працюють на електриці, доступні в ціні, а їх експлуатація економічна, оскільки немає потреби в щорічному обслуговуванні.

Крім того, електричний канальний нагрівач повітря легко встановлюється та підходить для приміщень різної площі.

Варто також відзначити наявність різноманітних моделей і додаткових опцій, які роблять використання пристроїв зручним і практичним. До таких опцій можна віднести:

  • наявність електричного модуля регулювання температури;
  • захист від перегріву (з автоматичним або ручним перезапуском системи);
  • блок керування датчиком температури або сс спеціального керуючого пристрою.

Також в асортименті представлені моделі, основна функція яких – захист рекуператорів від обмерзання. Такі нагрівачі повітря можуть постачатися в комплекті з кабелем живлення для комутування з контролером установки припливно-витяжного типу.

КіПр: професійний підбір та монтаж обладнання

Наша компанія пропонує послуги з проектування, продажу та встановлення обладнання будь-якої складності. Скориставшись послугами наших спеціалістів, ви отримаєте якісне обладнання з тривалим терміном експлуатації. Також ми пропонуємо послуги з обслуговування систем вентиляції та її елементів, таких як канальні нагрівачі повітря.

Звертайтеся до нас, і ми не тільки порекомендуємо якісне обладнання, здатне вирішити ваші завдання, але й допоможемо заощадити його експлуатацію. Фахівці компанії порадять таку модель, де є весь необхідний функціонал і немає зайвих функцій, які доводиться переплачувати.

Вгору