Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Мульти спліт-системи кондиціювання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Мультиспліт-системи є кліматичним обладнанням, що складається з декількох внутрішніх блоків, кожен з яких встановлений в окремому приміщенні. При цьому зовнішній блок – один. Установка мультиспліту рекомендована в тому випадку, якщо потрібно створити комфортний мікроклімат для багатьох приміщень у будівлі, але на фасаді не можна розміщувати декілька зовнішніх блоків.

Особливості та переваги мультиспліт-систем

Мультисплі-система є установкою для кондиціонування повітря, що складається з одного зовнішнього блоку і 2-8 штук внутрішніх. Останні можуть відрізнятися за потужністю та типом: касетні, настінні, підлогові тощо. У кожній кімнаті керувати роботою внутрішнього блоку можна індивідуально, підбираючи оптимальний мікроклімат. Які переваги мають мультиспліт-системи:

  1. За рахунок встановлення одного зовнішнього блоку значно скорочує час роботи на установку.
  2. Збереження естетичного вигляду фасаду – буде встановлено лише один блок зовні, а не декілька.
  3. Менше шуму – також можливе завдяки роботі всього одного блоку.
  4. Зниження споживання електроенергії – мультиспліт-системи загалом споживають на 20% менше електрики, ніж кілька окремих блоків для звичайних кондиціонерів.

Останній факт особливо стосується систем інверторного типу. І тут устаткування плавно регулює потужність роботи, орієнтуючись на показники температури у приміщенні. В результаті суттєво знижується витрата електрики, адже техніка не працює «вхолосту».

Як вибрати мультиспліт-систему?

Виробники пропонують великий вибір мульіспліт-систем, які відрізняються між собою різними характеристиками. Різноманітність функціоналу та додаткових можливостей може ввести в оману покупця. Тому варто спочатку звертати на базові характеристики, про які ми розповімо нижче. Саме від них варто відштовхуватися перед покупкою мультиспліт-системи.

Кількість кімнат та площа приміщення

Необхідно відразу вирішити, скільки кімнат чи приміщень справді вимагають роботи кондиціонера. Від кількості внутрішніх блоків безпосередньо залежатиме вартість обладнання. Також враховуйте площу, на яку розрахована система. Виробники пропонують варіанти для приміщень площею від 20 до 160 кв. Необхідно вибирати саме ту модель, яка за показниками підходить під задану площу, інакше кондиціонер просто не справлятиметься із завданням.

Тип компресора

Мультиспліт-системи оснащуються звичайним або інверторним типом компресора. Перший варіант працює за стандартною схемою: включення, охолодження приміщення, вимкнення. Цикл повторюється за необхідності. Звичайні компресори витрачають більше електрики. А ось інвертори дозволяють заощаджувати. Вони охолоджують або прогрівають повітря, після чого перемикаються в економний режим, щоб далі підтримувати температуру. Їхнім недоліком можна вважати вищу ціну.

Режим обігріву повітря

Необхідно заздалегідь вирішити, чи вам потрібна мультиспліт-система з режимом обігріву повітря, а не тільки з охолодженням. Якщо є проблеми із централізованою системою опалення, краще, якщо кондиціонер матиме функцію обігріву.

Потужність

Тут потрібно пам'ятати одне правило: чим більше кімната, тим потужнішим має бути внутрішній блок. Також не забувайте про потужність зовнішнього блоку, щоб його вистачало на обслуговування кількох внутрішніх блоків, роботу з довгими трасами.

Тип внутрішнього блоку

 Мультіспліт-системи дозволяють встановлювати різні типи внутрішніх блоків – залежно від особливостей приміщення та потреб клієнта.  Які внутрішні блоки можна вибрати:

  1. Стінний. Найбільш доступний варіант, який ставлять поряд із вікном. Підійдуть навіть для невеликого приміщення, для квартири та приватного будинку.
  2. Канальний. Встановлюють за підвісною стелею, завдяки чому залишаються непомітними. Підходять для   будинків, офісів, великих квартир.
  3. Касетний. Як і канальні, встановлюються за підвісною стелею, але поширюють повітря за допомогою нижньої частини блоку.
  4. Колонний. Підходить для приміщень, де потрібні високі показники охолодження. Їх встановлюють на підлозі. Найчастіше використовують на виробництві та у комерційній нерухомості.
  5. Підлоговий. Такий тип внутрішнього блоку вибирають, якщо немає можливості встановити інші. У цьому випадку повітря поширюється знизу вгору.

Наш інтернет-магазин КіПр пропонує великий вибір мультиспліт-систем для побутового, комерційного та промислового використання. Різноманітність брендів, функціоналу та характеристик дозволить вибрати саме ту модель, яка створить комфортний для роботи чи відпочинку мікроклімат

Вгору