Купуючи товари в інтернет-магазині КіПр, покупці мають право на обмін або повернення.

Чому може знадобитися обмін

Якщо товар не влаштовує покупця з якоїсь причини (не відповідає заявленим технічним характеристикам, має якісь дефекти та інше), клієнт має право обміняти його на аналогічний за якістю та вартістю. Щоб скористатися послугою обміну, важливо проконтролювати дотримання таких вимог:

  • товар не був в експлуатації;
  • не пошкоджений товарний вигляд, властивості, присутні пломби, ярлики, фірмова упаковка тощо;
  • є вся документація, яку покупець отримав разом із товаром.

Обмін може бути проведений навіть якщо упаковка має пошкоджений вигляд (не з вини покупця). Також оформити обмін можна і у разі, якщо покупець розкрив упаковку (при перевірці товару).

Якщо наш магазин не може надати на обмін аналогічний товар, дана ситуація може вирішитися іншими шляхами. Наприклад, клієнту може бути запропоновано:

  • почекати, доки потрібний товар надійде у продаж;
  • вибрати інший товар за аналогічною вартістю або з перерахунком.

Якщо жоден із варіантів не влаштовує споживача, ми оформляємо повернення коштів за досконалу покупку.

Право на повернення товару

Також ви можете скористатись правом на повернення товару. На оформлення цієї процедури відводиться 14 днів. У цьому випадку ви повертаєте товар до інтернет-магазину, одержуючи назад кошти. При намірі повернути товар, зв'яжіться з нашим менеджером для заповнення заявки на повернення.

Отримати детальнішу консультацію щодо умов обміну та повернення ви можете, зателефонувавши менеджерам нашого інтернет-магазину за вказаним на сайті телефоном.