Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Регулятори обертів вентилятора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Регулятори швидкості вентилятора є пристроями, що дозволяють контролювати роботу однофазних або трифазних вентиляторів побутового та промислового призначення. Вони забезпечують можливість регулювання частоти обертання вентилятора, а також автоматичного включення та вимкнення агрегату.

Регулятор обертів вентилятора є простим у використанні, незалежно від моделі. Для початку роботи або налаштування вентилятора достатньо повернути ручку або використовувати сенсорний екран.

Однією з важливих особливостей регуляторів швидкості є можливість підключення одного пристрою до кількох вентиляторів за умови дотримання гранично допустимих значень струму. Придбання регулятора швидкості обертання вентилятора забезпечує комфортну атмосферу в приміщенні.

Типи регуляторів швидкості

На ринку існує безліч моделей вентиляторів різних брендів, які відрізняються набором характеристик та призначені для різних технічних завдань.

Ось основні види регуляторів швидкості вентилятора:

  • Ручні регулятори призначені для плавного керування частотою обертання вентилятора та є зручними моделями для побутової сфери.
  • Пристрої сенсорного типу з РК-дисплеєм - це сучасне обладнання, яке підходить для встановлення в будинках із передовою технікою. Вони забезпечують зручне налаштування.
  • Ступінчасті або трансформаторні регулятори обертання підходять для напівпромислових вентиляторів і дозволяють максимально точно налаштувати роботу та забезпечити якісне функціонування вентиляційної системи.

Також пристрої можна розділити за принципом роботи:

  • Тиристорні моделі працюють на основі фазового керування шляхом зміни вхідної напруги. Це забезпечує плавне регулювання швидкості обертання. Такі регулятори швидкості підходять для однофазних вентиляторів.
  • Симісторний регулятор швидкості вентилятора працює за принципом вищезгаданих моделей, але може одночасно керувати приладами постійного та змінного струму, забезпечуючи плавну зміну швидкості обертання вентилятора при напрузі 220В.
  • Частотні регулятори функціонують шляхом зміни напруги, що подається, і їх основне завдання полягає в отриманні напруги в межах 0-480В. Такі прилади можуть використовуватись із трифазними вентиляторами та в системах кондиціювання.
  • Трансформаторні регулятори швидкості можуть працювати з одно- або трифазними вентиляторами шляхом зміни вихідної напруги. Вони забезпечують ступінчасте регулювання швидкості обертання вентилятора та захист його від перевантаження за вже заданих показників.

Щоб підібрати необхідну модель, найкраще скористатися консультацією фахівців. Компанія КіПР готова надати професійну допомогу у підборі регулятора обертів вентилятора 220 В, який найкраще відповідає потребам клієнта. Співробітники компанії мають великий досвід роботи з різними типами вентиляторів та регуляторів, що дозволяє їм точно визначити відповідний регулятор для конкретного вентиляційного обладнання.

Крім того, фахівці компанії КіПр можуть надати консультації з питань встановлення, налаштування та обслуговування регулятора швидкості обертів вентилятора, що дозволить клієнтам отримати повний комплекс послуг та максимально ефективно використовувати вентиляційне обладнання.

Вгору