Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Сантехнічні сифони

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сифони необхідні для зливу води у квартирі чи приватному будинку. Встановлюється такий елемент під раковину, умивальник, ванну чи душову кабінку. Для кожного сантехнічного виробу потрібен різний тип сифону.

Сифон для раковини

Для раковини вибирають трубний або пляшковий тип сифону. Все залежить від місця, де встановлена ​​сантехніка. Якщо під раковиною є шафа, краще вибрати сифон пляшкового типу. Він займає менше місця, дозволяючи використовувати місце для зберігання речей. Якщо шафи немає, і сифон буде видно, краще вибрати модель з латуні з хромованою поверхнею.

На вибір сифона впливає і тип умивальника або раковини – знаходиться він окремо або вбудований в стільницю. Якщо у ванній кімнаті є пральна машина, можна замовити модель із двома точками збору води. Це дозволить підключити додатковий злив, якщо немає можливості зробити його окремим.

Сифон для миття на кухні

Для кухонного миття сифон повинен відповідати її конструкції. Для мийок з однією або двома чашами вибирають різні типи сифонів. Вибирайте варіанти, обладнані спеціальною сіткою, яка вловлює дрібні частинки, щоб вони не забивали зливу. Якщо сітки немає, краще її окремо купити.

Сифон для душу та ванни

Перед тим, як вибрати сифон для зливу ванни або душу, потрібно заміряти простір між підлогою та безпосередньо зливом. Найпростіше підібрати модель під ванну або душову кабінку без піддону. Якщо піддону немає, то вибір ускладнюється, адже сифон повинен бути максимально плоским. Крім того, фахівці рекомендують зробити гідроізоляцію підлоги під кабінкою на випадок переливу.

Види сифонів по конструкції

Сифони бувають трубчастими та пляшковими. Трубчасті тримають воду у трубі U-подібної форми. Такі моделі мають можливість самоочищення, тому будуть більш зручними в експлуатації. Але й займають більше місця, що варто враховувати при виборі. Пляшкові сифони в нижній частині мають резервуар, що візуально нагадує за формою пляшку. Вони відрізняються компактними розмірами, але мають недолік. періодично їх потрібно чистити. У «пляшці» накопичується бруд. Під час встановлення потрібно врахувати можливість вільного доступу до сифона, щоб можна було провести чищення.

За типом затвора сифони поділяються на такі категорії:

  1. Сухий затвор – такий елемент має спеціальну мембрану, що у закритому положенні. Це дозволяє уникнути неприємного запаху з каналізації. Мембрана автоматично відкривається під тиском води, а після її припинення – закривається.
  2. Мокрий затвор – принцип роботи той самий, що й у попереднього варіанта. Але тут під час зливу з'являється водяний затор, що блокує запахи.
  3. Комбінований варіант – дана конструкція має переваги двох вищеописаних типів.

Вибираючи сифон під раковину або іншу сантехніку, слід звертати увагу на такі характеристики виробу:

  • якість матеріалів;
  • діаметр виходу;
  • можливість підключення переливу;
  • складання;
  • розмір;
  • можливість підключення додаткового пристрою.

Якщо ви самостійно не можете вибрати сифон, зверніться до консультантів нашого інтернет-магазину. Ми допоможемо знайти саме ту модель, яка допоможе зробити побут максимально комфортним!

Наш асортимент дозволяє вибрати сифон як під кухонну раковину, так і під ванну чи душову кабіну. Ми пропонуємо прийнятні ціни, швидку обробку замовлення, оперативну доставку, кваліфіковану консультацію. У каталозі представлені лише товари від перевірених брендів, чия продукція довела свою якість на практиці.

Вгору