Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Тепловий насос гібридний

Теплові насоси є опалювальними системами, які поступово набувають популярності. Вони дають змогу не економити на комфорті, одночасно раціонально витрачаючи ресурси на опалення будинку. І якщо раніше теплові насоси не мали популярності на вітчизняному ринку, то зараз попит на них поступово зростає.

Гібридні теплові насоси: особливості роботи та переваги

Теплові насоси не виробляють тепло самі по собі  - вони беруть його з довкілля. Доведено, що будь-яке фізичне тепло має певний запас теплової енергії. Тобто його можна брати із землі, води, повітря. Саме це роблять теплові насоси. Вони не витрачають енергію на його генерування, а перетворюють із низькопотенційного джерела, спрямовуючи потім його споживачеві з потрібною температурою.

Незважаючи на свою неабияку ціну, теплові насоси досить швидко окупаються за рахунок високого рівня ККД. Їх ефективність не можна порівняти з іншими опалювальними установками або приладами. Найбільш затребуваними вважаються моделі, що поєднують у собі насоси типу «повітря – вода» із конденсаційним газовим котлом. Гібридні ж теплові насоси здатні працювати на кількох видах енергії.

Теплові насоси від виробника Daikin Industries вважаються одними з найнадійніших. Компанія використовує інноваційні рішення для того, щоб зробити високопродуктивне та ефективне обладнання для опалення будинку. Гібридні насоси Daikin Altherma поєднують у собі конденсаційний газовий котел і теплові насоси «повітря – вода». Система здатна подавати воду у діапазоні температур від 25 до 80 градусів.

Переваги використання гібридних теплових насосів:

  • можливість використання обладнання з наявними системами опалення та ГВП;
  • внутрішній блок нічим не відрізняється за розмірами від звичайного газового котла – йому не знадобиться додаткове місце;
  • безшумна робота зовнішнього блоку;
  • автоматичне регулювання роботи – сама система вибирає оптимальний режим роботи – це може бути тепловий насос, бойлер, їх комбінація;
  • незалежність від зовнішніх показників за рахунок гібридної системи, а це – комфорт цілий рік;
  • висока ефективність опалення та водопостачання;
  • екологічність.

Ще одним затребуваним виробником теплових насосів є італійська компанія Immergas Magis. Вони потрібні в різних країнах світу, довівши на практиці свою продуктивність. Вони одночасно опалюють будинок, нагрівають воду, виконують функцію кондиціонера. Інтелектуальна система управління дозволяє автоматично регулювати роботу системи залежно від показників довкілля. Гібридні теплові насоси Immergas Magis рекомендовані для будівель із високими показниками споживання енергії. Така система може працювати цілий рік, забезпечуючи комфорт усієї родини у будь-який час.

Для теплових насосів не потрібне складне технічне обслуговування, їх не потрібно контролювати щодня. Система автоматично підлаштовується під особливості довкілля. Приблизно раз на рік потрібно запрошувати спеціаліста для профілактичного огляду основних вузлів.

Наша компанія пропонує оригінальні теплові насоси від провідних виробників. Все обладнання отримане від перевірених постачальників. Ми гарантуємо не лише якість, а й повний комплект постачання. Наші співробітники допоможуть у придбанні відповідної системи – зв'яжіться з нами по телефону.

Немає товарів

Вгору