Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Блоки керування систем вентиляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Блоки управління систем вентиляції включають різні функції, які можуть бути використані в залежності від потреб користувача. Корпус виробів, представлених у нашому каталозі, виконаний із високоякісного пластику, а лицьова панель оснащена індикаторними лампами, що сигналізують про активацію різних режимів роботи.

Пристрої працюють автоматично відповідно до вибраних параметрів. За допомогою перемикачів можна використовувати необхідні режими роботи, залежно від конкретної ситуації. Існує кілька модифікацій блоків керування, які пропонують різні функції:

  • Таймер затримки вимкнення вентилятора дає команду пристрою продовжувати роботу певний час після вимкнення. Такий підхід дозволяє додатково провітрювати приміщення. Через встановлений час, який може налаштовуватися від 5 секунд до 30 хвилин, блок керування автоматично відключає вентилятор.
  • Таймер циклічної роботи дозволяє вмикати та вимикати вентилятор із заданими інтервалами часу. Вентилятор включається на певний час, після чого слідує пауза, тривалість якої також регулюється користувачем в межах від 5 секунд до 30 хвилин. Потім цикл повторюється.
  • Датчик контролю вологості дає інформацію на блок керування, який включає вентилятор, якщо заданий рівень вологості в приміщенні перевищений. При зниженні вологості пристрій вимикається. Користувач може встановити бажаний рівень, який система не перевищуватиме.
  • Блоки керування також можуть бути оснащені вбудованим фотодатчиком, який реагує на зміну освітленості у приміщенні. Залежно від вибраного режиму, вентилятор автоматично вмикається під час вимкнення або увімкнення освітлення.
  • Вбудований датчик руху дає команду системі керування на включення вентилятора, коли у його зоні дії з'являються люди. Цей елемент особливо зручний для управління вентиляторами, встановленими в місцях періодичного перебування людей. Зона дії та кут огляду можуть бути різними.

Блоки управління систем вентиляції з різними функціями дозволяють досягти більш ефективної роботи вентиляторів та підвищити комфорт у приміщенні. При виборі блоку управління звертайтеся до наших фахівців, які докладно розкажуть про моделі в асортименті компанії та допоможуть розібратися з усіма функціями.

Вгору