Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Тепловий насос повітря-вода

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Тепловий насос «повітря – вода» є енергоефективним обладнанням, необхідним для створення комфортного мікроклімату в будинку. За допомогою цієї системи вирішується питання опалення. з одночасною економією за оплату електроенергії, а газ. При цьому джерелом для роботи обладнання є відновлюваний ресурс – отже, зберігається екологія.

Принцип роботи теплового насоса «повітря – вода»

Тепловий насос бере теплову енергію із зовнішнього природного джерела. В даному випадку – це повітря. Теплова енергія передається рідини в системі, яка її поглинає, а далі передає усередину будинку. У контурі теплового насоса циркулює холодоагент – це може бути фреон чи інший варіант. Вся система складається з таких вузлів:

 • компресор;
 • вентилятор;
 • випарник;
 • теплообмінник;
 • трубки для з'єднання;
 • розширювальний клапан.

У процесі роботи системи холодоагент перебуває в рідкому вигляді в радіаторі випарника. Холодоагент завжди має нижчу температуру, ніж у повітря. При переході до газоподібного стану холодоагент закипає, віддаючи тепло. Після цього газ переміщається до компресора, де стискається, ще більше нагрівається. Потім компресор перекачує його за контуром. Після цього конденсується, віддаючи тепло. Такий цикл повторюється кілька разів, поки не буде досягнута потрібна температура.

За допомогою теплових насосів «повітря вода» можна обігрівати будинок взимку, так і охолоджувати влітку. Якщо взяти зворотний цикл руху холодоагенту, то на виході отримаємо прохолодне повітря.

Переваги теплових насосів

Відразу варто відзначити, що теплові насоси – ndash; недешеве придбання. Але воно згодом окупає себе повністю і дозволяє суттєво заощаджувати на оплаті комунальних робіт. послуг. Тому витрати на подібне обладнання повністю себе виправдовують.

Які ще переваги мають теплові насоси системи «повітря – вода»:

 1. Можна одночасно обігрівати будинок та підігрівати воду для ванної та кухні.
 2. Можливе підключення конвекторів, теплої підлоги.
 3. Система може працювати в тандемі з опалювальними котлами.
 4. Автоматизоване керування роботою.
 5. Можна передавати надлишки тепла на акумулятор.

Збираючись встановлювати тепловий насос системи «повітря вода» важливо знати не лише про переваги, а й про деякі нюанси роботи обладнання. Більшість моделей здатна ефективно працювати до температури мінус 15 градусів. Якщо показник падає ще нижче, то зростає витрата електрики. Якщо будинок знаходиться в холодній кліматичній зоні, необхідно звернути увагу на холодоагент, який використовується у системі. Є варіанти, які здатні нормально функціонувати і до мінус 20.

Пам'ятайте також, що для стабільної роботи системи потрібна стабільна електронапруга. Якщо у регіоні спостерігаються перебої з електрикою, краще додатково встановити генератор.

Перед встановленням теплового насоса продумайте розташування його основних елементів. Під час роботи вони створюють відчутний шум, який може заважати відпочинку, якщо знаходиться поблизу житлових приміщень. Віддалений монтаж здатний вирішити проблему.

Придбати теплові насоси  системи «повітря вода» можна у нас на сайті. Ми пропонуємо все необхідне обладнання, яке ми одержуємо від перевірених виробників. Воно має всі необхідні супровідні та гарантійні документи. Також у нас доступна професійна консультація щодо вибору, монтажних робіт, обслуговування системи.

Вгору