Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Приточно-витяжні установки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Припливно-витяжна установка з рекуператором дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у приміщенні: без протягів та втрати тепла. За допомогою своєчасного відведення застояного повітря і притоку свіжого запобігає появі плісняви, грибків, надмірної вологості, алергенів. Також такі установки суттєво знижують витрати на обігрів будинку або квартири, адже для провітрювання в холодну пору року не потрібно відкривати вікна. і запускати всередину холодне повітря.

Як правильно вибрати припливно-витяжну установку з рекуператором?

Перед установкою системи вентиляції необхідно замовити її проектування. Фахівець врахує всі особливості приміщення, можливі тепловтрати, кількість людей та інші чинники, щоб створити дійсно ефективну систему вентиляції. Після цього етапу можна розпочинати вибір рекуператора. Вони бувають кількох видів:

  1. Пластинчасті – це найпоширеніший тип рекуператорів. Вони відрізняються поєднанням прийнятної ціни та простоти експлуатації. ККД варіюється в діапазоні від 55 до 90%. Є моделі із вбудованим ТЕНом.
  2. Роторні – допомагають додатково наситити повітря вологою, їх ККД варіюється від 74 до 92 відсотків. Можна настроїти плавне регулювання тепловіддачі. Але ці моделі вважаються менш надійними, ніж пластинчасті.
  3. Рециркуляційні водяні - підійдуть для встановлення на віддалених ділянках вентиляційної системи, ККД варіюється від 50 до 65 відсотків.

Вибір типу рекуператора залежить від способу встановлення, очікуваної продуктивності та функціоналу. Якщо ви самі сумніваєтеся, який саме пристрій вибрати, краще звернутися за допомогою до професіоналів.

За кількістю вентиляторів всередині агрегату можна вибрати такі варіанти:

  1. З одним блоком вентиляторів на приплив та видалення повітря – це найбільш доступний варіант.
  2. З двома окремими блоками на приплив та витяжку. Такі моделі обійдуться дорожче, але вони виявляться і більш ефективними. Вибирають їх для вентиляції великих площ на зразок виробничих.

Також варто звертати увагу на продуктивність. Вона повинна відповідати тій площі, кількості людей та особливостям приміщення, де буде встановлено рекуператор. Недостатня потужність не дозволить досягти бажаної якості вентиляції.

В останню чергу слід звертати увагу на додаткові функції рекуператорів. Це може бути опція клімат-контролю з можливістю задати бажану температуру нагрівання повітря. Також є пристрої з регулюванням вологості – вони обійдуться дорожче, але дозволять створити оптимальний мікроклімат для людей з алергією та захворюваннями дихальної системи.

Способи встановлення

Перед вибором рекуператора також варто визначитися із способом його встановлення. А вони бувають такими:

  1. У стіну. Для цього в ній роблять отвір, в який і встановлюють рекуператор. З зовнішнього боку вентиляція закривається ковпаком, усередині буде видно блок управління та захисні грати. Найчастіше такий спосіб встановлення вибирають для житлових приміщень.
  2. Всередині приміщення. У цьому випадку рекуператор ставлять у просторі за стелею або на балконі, у приміщенні з розведенням по інших кімнатах. Найчастіше цей варіант вибирають для приватного будинку.
  3. Зовні. Цей спосіб монтажу вибирають для комерційних та промислових приміщень для економії простору.

У нас можна замовити припливно-витяжні установки з рекуператором за доступною ціною. Ми пропонуємо великий вибір моделей, а також допомогу з вибору відповідної моделі.

Вгору