Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Насосні станції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Від якості комунікацій у приватному будинку безпосередньо залежить комфорт проживання в ньому. Безперебійна подача води – один із важливих факторів. А забезпечити її допоможе гарна насосна станція. Вона виконує забір води зі свердловини, колодязя або накопичувального бака, після чого подає її до будинку.

Особливості насосних станцій

Насосна станція може ефективно працювати там, де глибина залягання води не перевищує 8 метрів. Станція є цілим комплектом обладнання:

  • насос;
  • шланги;
  • реле контролю тиску;
  • манометр.

Всі ці елементи зібрані в цільну конструкцію, яка не займає багато місця. Їй досить малогабаритного приміщення на кшталт госпблоку, підсобки. Працюючи система закачує воду у спеціальний внутрішній резервуар. Після цього реле автоматично вимикає двигун. Якщо рівень рідини в ємності знижується, станція починає роботу, щоб поповнити її запаси.

Насосна станція - це автономний пристрій, який працює без постійного втручання людини. Перевага обладнання в тому, що станція створює запас води, яким можна користуватися навіть якщо відключиться електрика.

Станція підійде для постачання водою невеликих об'єктів на кшталт заміських будинків. Вона є незамінною, якщо немає можливості підключитися до централізованого водопостачання. Також є моделі, що підійдуть для роботи на невеликих підприємствах.

Як вибрати насосну станцію?

Вибираючи насосну станцію для встановлення, слід звертати увагу на її характеристики. Виробники пропонують різні варіанти, які створені під певні потреби користувачів. Що важливо врахувати перед покупкою обладнання:

  1. Продуктивність або обсяг води, що надходить у резервуар за одиницю часу. У характеристиках моделі буде вказано максимально значення, якого може досягати станція за ідеальних умов роботи.
  2. Висота підйому стовпа. Ця відстань від водозабірного елемента до самого насоса виражається в метрах. Від цього параметра залежить тиск, який створює пристрій під час роботи та його можливості щодо підйому води.
  3. Глибина всмоктування або відстань від води до насоса.
  4. Потужність насоса та той обсяг рідини, який він здатний перекачати.

Крім того, необхідно враховувати ту витрату води, яка буде на об'єкті, де встановлюють насосну станцію. Для цього визначають кількість точок водозабору, які проживають у будинку людей та їх потреби. Зупиняючи вибір на конкретній моделі, потрібно вибирати ту, що має трохи більше значення за тими параметрами, які вам потрібні.

Вгору