Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Пристрої плавного пуску

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Більшість електрообладнання працює завдяки роботі електродвигуна. Однак сам по собі цей пристрій, який перетворює електричну енергію на механічну, має чітко визначені параметри продуктивності, які не можуть бути ручно налаштовані без додаткового обладнання. У багатьох випадках це може негативно позначитися на безпеці експлуатації, тривалості роботи обладнання та стані мережі електроживлення. Щоб уникнути таких проблем, в інженерній індустрії розроблено серію пристроїв для електроприводу: частотні перетворювачі, системи захисту та софтстартери.

Софтстартер - це незамінний пристрій для керування асинхронним двигуном змінного струму. Підключення двигуна до обладнання з невеликим моментом старту може призвести до неприємних наслідків як для робочого обладнання, так і для самого електродвигуна. Часто це пов'язано з тим, що при старті крутний момент протягом дуже короткого часу може перевищити номінальний на 150-200%, що може призвести до пошкодження механічних частин приводу. Це також перевищує співвідношення пускового струму до номінального у 6-8 разів, що призводить до зниження напруги в електричній мережі. Це може викликати проблеми для інших навантажень на мережу, а якщо падіння напруги перевищить допустимі значення, то може навіть запобігти запуску електродвигуна.

 

Софтстартер - це пристрій плавного пуску асинхронного двигуна, який дозволяє обмежити швидкість наростання та максимальне значення пускового струму протягом певного часу від нуля до необхідного номінального значення. Це досягається шляхом поступового збільшення напруги на обмотки двигуна. Софтстартер забезпечує можливість утримувати параметри струму та напруги в межах норми, що значно знижує ймовірність перегріву обмоток та запобігає появі ривків у механічній частині приводу.

 

Цей пристрій, функціонально відповідаючи за плавний пуск асинхронного двигуна, також відповідає за плавну зупинку його роботи. У його функції входить не лише зменшення пускового струму та балансування показників крутного моменту з моментом навантаження. Важливо зазначити, що плавний пуск та зупинка істотно впливають на ймовірність утворення гідравлічних ударів у трубопроводах та засувках.

 

Однозначно, прилад плавного пуску слід придбати, якщо ви бажаєте збільшити стабільність експлуатації електродвигуна, відчутно продовжити термін його служби та забезпечити електромережу від небажаних коливань.

КіПР - інтернет-магазин №1 для пристроїв плавного пуску в Україні. Тут ви зможете повністю контролювати роботу електродвигунів, впливаючи на їхню динаміку продуктивності. Частотні перетворювачі та пристрої плавного пуску гарантують ефективний вплив на змінні параметри, які визначають характер руху електромагнітного поля.

Софтстартер забезпечує плавний пуск вашого обладнання, а гарні ціни на нього зроблять покупку ще приємнішою.

У нашому асортименті представлені моделі від провідних виробників, які відомі своєю високою якістю. Наші висококваліфіковані консультанти завжди готові допомогти вам з вибором пристрою та відповісти на всі ваші запитання. Кожен товар відповідає міжнародним стандартам якості, а гарантія та доставка доступні по всій Україні.

Вгору