Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Канальні вентилятори побутові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Канальні вентилятори необхідні для створення системи повітрообміну, в якій вони встановлюються між ділянками повітроводів або всередині них. Звідси вони й одержали свою назву. Пристрої канального типу використовуються у галузі промисловості, а й у побуті. І тут вони набули широкого застосування за рахунок своїх відмінних експлуатаційних характеристик.

Особливості та переваги канальних вентиляторів

Принцип роботи канального вентилятора полягає в тому, що на виході та виході пристрою створюється різниця тисків. Завдяки цьому виникають повітряні потоки різної потужності. Залежно від типу пристроїв, вони підійдуть для системи повітрообміну в побуті, на підприємстві, в офісі або в інших типах приміщень.

Основна перевага канальних вентиляторів полягає в тому, що вони – компактні. Монтаж проводиться безпосередньо у вентиляційний канал, завдяки чому не потрібне окреме місце під їхнє встановлення. А це дозволяє створити систему вентиляції навіть там, де потрібно національно використовувати простір. При компактних розмірах вентилятори канального типу відрізняються високою продуктивністю та зниженим рівнем шуму. Вони не створюють помітної вібрації. Все це досягається за рахунок точності балансування робочого колеса у поєднанні з постійним його охолодженням. потік повітря проходить через сам пристрій. Все це є запорукою продуктивної роботи та тривалого терміну служби.

Крім того, побутові канальні вентилятори мають такі відмінності:

 1. Широкий модельний ряд – він дозволяє підібрати найбільш підходящий варіант для будь-якого приміщення.
 2. Універсальність монтажу – встановити канальний вентилятор можна практично в будь-яких приміщеннях, адже всю систему можна легко сховати за стелею.
 3. Простота установки – канальний вентилятор можна встановити самостійно, без залучення сторонніх людей.
 4. Немає складного технічного обслуговування – сучасні моделі не передбачають складних маніпуляцій для підтримки їхньої працездатності. Достатньо раз на півроку очищати лопаті від пилу та бруду, які неминуче там з'являться, а також запрошувати спеціаліста для техогляду.
 5. Можливість безперервної роботи для стабільної вентиляції приміщення.
 6. Надійність – побутові канальні вентилятори створені таким чином, щоб їхня робота була безпечною та довговічною.

Все це робить канальні вентилятори відмінним вибором для встановлення в побуті – у приватному будинку, квартирі. З їхньою допомогою створюється ефективна система вентиляції – безшумна, продуктивна, непомітна.

Виробники пропонують широкий вибір канальних вентиляторів. Завдяки особливостям кожного з них можна без проблем підібрати найбільш підходящий варіант під задані умови експлуатації та вимоги до самої системи.

Вентилятори мають різні форми корпусу, завдяки чому можна підібрати пристрій під різні форми повітроводів – прямокутні, круглі. Лопаті вентиляторів можуть бути спрямовані назад або вперед. В основному канальні вентилятори побутового типу виготовлені з гальванічної сталі або ударостійкого пластику. Але якщо йдеться про модель для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю, то виробники вибирають матеріали, стійкі до корозії.

Замовити канальні вентилятори у Києві

Наша компанія пропонує великий вибір канальних вентиляторів, які підходять для встановлення в побутових приміщеннях. Вони чудово впораються з припливом чи видаленням відпрацьованого повітря. Різноманітність моделей дозволить придбати найбільш підходящий варіант для різних приміщень – . великих, маленьких, з підвищеною вологістю чи загазованістю.

На що потрібно звернути увагу при виборі канального вентилятора:

 1. Геометричні параметри корпусу.
 2. Спосіб кріплення до повітропроводу.
 3. Продуктивність пристрою.
 4. Рівень шуму.
 5. Швидкість руху потоку повітря.
 6. Додаткові функції (якщо це потреба).
 7. Захист від вологи, пилу, інших факторів.
 8. Споживання електроенергії.

Якщо ви не можете самостійно визначитися з вибором найбільш слушного варіанту, краще звернутися за консультацією. Фахівець підбере модель, яка найкраще відповідатиме запитам та технічним характеристикам приміщення. У цьому випадку система вентиляції працюватиме ефективно та стабільно.

Вгору