Магазин Кіпр з 2018 року надає свої послуги на всій території України. Ми займаємося всілякими кліматичними системами і завжди готові допомогти клієнтам.

Чому клієнти обирають нас

Незважаючи на те, що наш магазин з'явився нещодавно, ми вже зуміли завоювати довіру великої кількості клієнтів з різних міст України. Серед переваг, які відзначають наші покупці:

  • доступна цінова політика;
  • команда професіоналів;
  • великий асортимент;
  • зручний та сучасний сайт.

Ми постійно вдосконалюємося, щоб ставати кращими для наших клієнтів. Наше основне завдання – зробити все, щоб ви залишилися задоволені своїм придбанням.

Що пропонує наша компанія

Ми не просто інтернет-магазин, а справжня команда ентузіастів, захоплених своєю справою. Наш асортимент постійно поповнюється новими позиціями, що дає змогу підбирати найбільш підходящі варіанти. Наші співробітники готові братися за всі проекти, включаючи складні та нестандартні.

У команді працюють справжні професіонали. Ми маємо власну групу інженерів, завдяки чому стає можлива реалізація особливо важких проектів та завдань. Ми можемо не просто допомогти з вибором товару, а й зробити монтаж обладнання у вас вдома або в офісі. У такому разі ви зможете не сумніватися, що установка проведена у повній відповідності до всіх технічних норм і стандартів.

Ми маємо власну кур'єрську службу, яка здійснює швидку доставку по Києву. До інших куточків України ми можемо доставити товари за допомогою логістичних компаній. Доставка здійснюється швидко та без проблем. Крім того, ви можете скористатися послугою самовивезення, що часто дозволяє заощадити час та кошти.

У нас є власний зручний сайт, на якому представлено велику кількість актуальної інформації. Ми регулярно публікуємо експертні статті, а для зручності клієнтів є детальний опис товарів з фотографіями та характеристиками. При необхідності наші співробітники нададуть вам детальну консультацію щодо обраного товару та допоможуть знайти найкраще рішення.

Ми готові зробити все, щоб ви залишились задоволені співпрацею з нашою компанією. Для вас ми постійно вдосконалюємося і стаємо кращими. Зв'язатися з нами ви можете будь-яким зручним способом. Контакт-центр працює щодня, а його співробітники швидко обробляють заявки для того, щоб ви не мучилися питаннями надто довго, а одразу отримували всі відповіді.