Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Інсталяційні системи

Зовнішній вигляд та функціональність – дві основні причини популярності такого рішення, як інсталяційні рами для унітазів прихованого монтажу. Це не лише практично, а й візуально дуже привабливо. Інсталяції дозволяють приховати всі комунікації, а також зливний бачок унітазу у стіні. Єдиними видимими елементами є лише кнопка змиву та сам унітаз, надійно зафіксований на стіні.

Монтажні рами для унітазу дозволяють створити простору та сучасну атмосферу ванної кімнати. Окрім візуального ефекту, інсталяційні рами для унітазу також дозволяють заощадити багато місця. Тому є ідеальним рішенням для невеликих ванних кімнат, де важливим є кожен сантиметр вільного простору.

Переваги інсталяційних систем

До практичних переваг використання інсталяції відноситься безбар'єрна зона для збирання навколо підвісного унітазу. Крім того, сталева рама дозволяє регулювати висоту при встановленні унітазу. До інших переваг можна віднести:

  • Монтажні елементи для кріплення виготовлені з довговічних матеріалів, стійких до руйнівної дії вологи та хімічних речовин. Вони гарантують надійність та абсолютну безпеку.
  • Інсталяції добре зарекомендували себе як у нових, так і вже готових ванних кімнатах, оскільки ідеально підходять для встановлення в стінах, легких простінках і перед капітальною стіною.
  • Завдяки використанню новітніх технологій можна вибрати ту модель, яка ідеально підійде до монтажних умов.
  • Інсталяції відрізняються міцною конструкцією, надійністю та простотою в обслуговуванні, незважаючи на повністю приховані в стіні елементи.

Слід виділити два основних види інсталяцій для унітазів залежно від особливостей монтажу:

  1. Блочні конструкції для монтажу на капітальні стіни.
  2. Рамні конструкції для монтажу на інших видах укріплених перегородок та на підлозі.

Якщо при плануванні зовнішнього вигляду ванної кімнати вам важлива функціональність інтер'єру, то правильно підібраний каркас для унітазу прихованого монтажу виправдає ваші очікування.

Якщо ви вирішили купити інсталяцію для унітазу, то також знадобиться панель змиву. Це не просто аксесуар, а невід'ємний елемент роботи унітазу, і це буде єдина частина рами, яка буде видно після фінальної установки. Злити воду можна буде одним швидким рухом руки. Стильні кнопки припускають економну систему подвійного змиву. Використання великої або малої кнопки в залежності від потреб сприяє зниженню витрати води при кожному змиві.

Системи інсталяції – це не лише рішення для унітазів. Також вони підходять для монтажу настінного біде. Вони дозволяють замаскувати зайві елементи, залишивши зовні лише чашу.

Крім того, елегантний дизайн панелей змиву в різних кольорах гарантує легку адаптацію до будь-якого сучасного інтер'єру. А кнопка змиву прихованого бачка повністю відповідатиме особливостям декору вашого приміщення.

Вгору