Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Корпусні вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Під час будівництва нових будівель або ремонту приміщень необхідно приділяти достатньо уваги якості циркуляції повітря всередині, де відсутня природна вентиляція. Побутові витяжні вентилятори чудово підходять для виконання подібних завдань.

Важливим показником для створення комфортного мікроклімату буде рівень вологості та свіжості повітря. Найбільш поширеним видом є настінний вентилятор. Монтується вертикально або горизонтально, найчастіше на стіну та в деяких випадках на стелю. Сприяє ефективному повітрообміну, підходить для встановлення у ванній, кухні та житловій кімнаті.

Опис приладів

Вентилятори є механічними пристроями, завдання яких полягає для переміщення повітря по повітроводах, безпосередньої подачі або витяжки повітря з приміщення. Існують різні типи приладів, які різняться між собою не лише потужністю та призначенням, а й призначенням.

Побутові вентилятори

Дані прилади застосовуються для забезпечення притоку свіжого повітря (або виведення забрудненого) до приміщення. Розрізняються побутові прилади за розмірами від 100 до 200 мм). Корпуси побутових вентиляторів виготовляються з високоякісного пластику з додаванням до структури антистатика для захисту від пилу.

Цей тип вентиляторів можна розділити на кілька видів:

  1. Осьові – Відмінною особливістю є наявність крильчатки. Виробляються у спеціальних корпусах, прикріплених до втулки під кутом щодо площини обертання. Обертаючись, лопаті виробляють забір повітря і переміщують його у необхідному напрямку. Найчастіше встановлення лопатей під час виробництва вентиляторів даного типу відбувається безпосередньо на вісь електродвигуна.
  2. Круглі канальні вентилятори мають звичайні розміри від 100 до 450 мм. Їхня продуктивність – від 250 до 5200 м3/година. Ці прилади мають асинхронний двигун, який, у свою чергу, має зовнішній ротор. На роторі розташоване відцентрове колесо, лопаті якого загнуті назад. Для виробництва корпусів цих вентиляторів використовується пластик, метал та інші матеріали, здатні забезпечити міцність виробу. Увага також приділяється зовнішньому вигляду. Застосовуються для переміщення повітряних потоків у системах вентиляції з великою довжиною повітроводів та великим аеродинамічним опором мережі.

Промислові вентилятори

Промислові вентилятори використовуються для місцевої та загальної вентиляції виробничих, складських та офісних приміщень. В умовах високого ступеня забруднення повітря (пил, дим та інші важкі та шкідливі частинки) необхідність очищати повітря є важливою частиною техніки безпеки.

Такий тип вентилятора може використовуватися самостійно або як частина примусової системи промислової вентиляції. До складу цієї системи входять повітроводи, різні пристрої (на кшталт контролерів), а також вентиляторів. Вона забезпечує ефективний повітрообмін великих будівель та приміщень: заводів, фабрик, цехів, торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, складів, офісів.

Вибір якісного вентилятора

Незалежно від того, який вентилятор вам потрібен, при виборі варто звернути увагу на такі фактори:

  • Виробник пристрою або торгова марка є важливими при виборі, оскільки з одного боку за впізнаваність бренду вам доведеться додатково заплатити, а з іншого боку - відомі виробники приділяють найпильнішу увагу якості продукції та забезпечують гарантію на свої вироби.
  • Компанія-постачальник має бути надійною, адже при покупці ви рідко спілкуєтеся з представниками заводу-виробника. Його місце для кінцевого клієнта займає саме постачальник, і він має відповідати за продукцію, яку пропонує.
  • Монтажна організація є важливою ланкою у забезпеченні вашого будинку якісною вентиляцією. Який би дорогий і якісний товар ви не купили, якщо його встановити неправильно, працювати він не буде. Тому вибирайте монтажників відповідально – читайте відгуки в мережі, звертайте увагу на сайт організації та фотографії виконаних робіт.

Замовлення та встановлення корпусного вентилятора може бути дуже простим, якщо скористатися послугами професіоналів. Вибираючи собі компанію-постачальника чи монтажну організацію, не поспішайте, ретельно зважте своє рішення і проаналізуйте конкурентів. Тільки за такого підходу ви зможете бути впевнені як кінцевий результат

Вгору