Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Трап сантехнічний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Зливні трапи для каналізації призначені для видалення води, яка може потрапляти на підлогу у санвузлах. Це дозволяє підтримувати чистоту у приміщенні з мінімальними фінансовими витратами. Сучасні зливні трапи зроблені таким чином, щоб уникнути неприємного запаху. Великий вибір варіантів дозволяє підібрати відповідний для різних санвузлів.

Зливні трапи: особливості

Виробники пропонують зливні трапи кількох форм - квадратні, прямокутні, трикутні. Дані елементи сумісні зі стандартною плиткою для підлоги квадратної форми. Завдяки цьому трап можна легко вбудувати в підлогу, різні типи інтер'єру. Цим і пояснюється той факт, що все більше людей відмовляється від душових кабін на користь звичайного душу зі зливним трапом. Така конструкція простіше у догляді, займає менше місця.

Для ванної кімнати найчастіше вибирають зливні трапи трикутної або квадратної форми. Трикутний зручний для встановлення у кут. Якщо потрібно більше місця для зливу (наприклад, душових басейнів або тренажерних залів), вибирають прямокутні. Їх встановлюють за периметром.

Зливний трап може мати різну будову – все залежить від конкретного виробника. Перший варіант передбачає те, що корпус трапа за допомогою виходу з'єднуватиметься із системою каналізації. У нього встановлюють склянку зливу. У верхній частині знаходиться герметизуюче кільце та фланець. Матеріалом для грат служить міцний пластик, поверх якого знаходиться решітка з металу, що затримує дрібні предмети. Вся конструкція зверху закрита за допомогою захисних грат, виконаних з металу або пластику.

Другий варіант виконання - корпус, ущільнювачі, грати з нержавіючої сталі та затвор, що уберігає від неприємного запаху. Даний тип конструкції набагато простіше у догляді, але має один мінус – у саму каналізацію можуть потрапляти дрібні предмети. Тому є ризик засмічення.

Зливні трапи: типи

Зливні трапи бувають горизонтальними та вертикальними. Перші відрізняються більшою пропускною спроможністю, але підійдуть лише для тих приміщень, де каналізація знаходиться на великій глибині. Відведення води відбувається збоку, що дозволяє ставити такі трапи у багатоквартирних будинках.

За матеріалом трапи поділяються на пластикові, чавунні, із нержавіючої сталі. Промислові трапи роблять із чавуну. Це довговічний матеріал із максимально можливим терміном служби. Він міцний, стійкий до гідроударів, не піддається окисленню, не утворюються відкладення. Недоліком можна вважати високу вартість, але це зовсім так. З огляду на промислове призначення витрати на такі чавунні трапи будуть виправдані.

Нержавіюча сталь та пластик - матеріали, з яких роблять трапи для побутового та комерційного застосування. Нержавіюча сталь більш стійка перед негативними зовнішніми факторами, механічними навантаженнями. Такі трапи часто замовляють для встановлення в автомайстернях, кондитерських цехах, пралень тощо. Пластикові моделі також стійкі до впливу хімії, але великої ваги не витримають. Одна з їх переваг – низька ціна, тому часто замовляють для побутової установки. Також вони   поширені для облаштування майстерень, підсобних господарств. Головна умова - на трап із пластику не повинно бути високого вагового навантаження.

Придбати душові трапи можна на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо широкий вибір варіантів різних виробників. Вся продукція відрізняється якістю, зроблена відповідно до сучасних вимог. З усіх питань щодо замовлення чи допомоги з вибором звертайтесь до наших співробітників!

Вгору