Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Лічильник тепла промисловий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лічильники тепла промислові широко використовуються на виробничих об'єктах та в багатоквартирних будинках. Для будинкових лічильників тепла найчастіше використовуються електромагнітні та ультразвукові вимірювальні прилади.

Промислові лічильники відрізняються від квартирних такими особливостями:

  • більшою надійністю та великим обсягом інформації, що зберігається;
  • електроживленням від мережі, а також наявністю поглибленого архіву тимчасових, добових та річних значень;
  • розширеним діапазоном номінальних діаметрів, включаючи великі, та обов'язковою наявністю модуля системи збору даних (диспетчеризації).

Механічні (тахометричні) лічильники практично не використовуються для промислових цілей. Однак в окремих будівлях, таких як магазини та склади, можливе встановлення промислових лічильників цього типу.

Переваги встановлення

Встановити загальнобудинковий лічильник тепла, ціна якого непорівнянна з економією в майбутньому, необхідно з низки причин:

  • Мешканці отримають об'єктивну інформацію про витрати на опалення. Це допоможе їм реально оцінити свої потреби у тепловій енергії.
  • Встановлення таких приладів забезпечить справедливий розподіл витрат на опалення. Мешканці, які опікуються теплоефективністю своїх квартир, платитимуть менше, ніж ті, хто не вважає за потрібне встановити загальнобудинковий прилад обліку.
  • Теплолічильник промисловий у будинку дозволить контролювати ефективність теплозберігаючих заходів. Це дозволить краще розуміти, які заходи дійсно працюють, а які ні.
  • Також можна контролювати обсяг та параметри теплоносія. Це допоможе визначити, наскільки добре утеплена квартира та будівля в цілому, і скільки тепла втрачається через стіни, вікна та двері.

Але не варто забувати, що погана теплоізоляція будівлі, старі вікна та відчинені двері можуть сильно збільшити витрати на опалення. Тому, крім установки промислового теплолічильника, необхідно подбати про утеплення фасаду та інші дії, що дозволяють мінімізувати втрати тепла.

Промислові лічильники тепла в компанії Кіпр

Компанія КіПр – спеціалізований постачальник високоякісних промислових теплолічильників. Ми надаємо комплекс послуг, починаючи від проектування та закінчуючи встановленням та обслуговуванням обладнання.

Вся продукція, представлена в каталозі, відповідає високим стандартам якості та точності вимірювань, що дозволяє клієнтам знизити витрати на енергоносії та підвищити ефективність використання ресурсів. Ми ретельно відбираємо постачальників, щоб клієнти згодом не турбувалися про надійність приладів та їхню довговічність. Список наших клієнтів не обмежується власниками квартир, ми надаємо послуги з проектування, монтажу та пусконалагодження обладнання великим підприємствам та організаціям нашої країни.

Якщо вам потрібне надійне та професійне обладнання для вимірювання тепла, компанія КіПР готова запропонувати вам свої послуги. Ми зробимо все, щоб забезпечити вас найбільш оптимальним рішенням, що відповідає вашим вимогам та бюджету. Ми пропонуємо гарантію на виконані роботи та надані послуги.

Звертайтеся до нас прямо зараз та отримайте кваліфіковану консультацію, а також швидке та якісне виконання всіх робіт із встановлення промислових теплолічильників.

Вгору