Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Квартирні теплолічильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Основний принцип роботи теплолічильника полягає у визначенні кількості теплоносія, що надходить у систему опалення, його температури при вході до будинку та виході, а також розрахунку спожитого тепла.

Теплолічильник квартирний - це лише визначення, насправді такі прилади використовуються не лише у житлових приміщеннях, їх застосовують в офісах, комерційних та виробничих будівлях.

Прилади обліку тепла цього типу прості та зручні у використанні: вони поєднують у собі багатоструминний крильчастий витратомір, датчик температури та теплообчислювач в одному корпусі. Квартирні теплолічильники рекомендовані для використання у закритих системах теплопостачання.

Переваги теплолічильників для квартир

Хоча теплолічильники на ринку представлені дуже давно, багато хто досі задається питанням про те, чи варто встановлювати ці прилади у своїй квартирі. Щоб зрозуміти доцільність їх використання, варто докладніше розібратися, які переваги отримує власник квартири під час використання приладу обліку тепла:

  • Наявність квартирного лічильника тепла дозволяє мешканцям оплачувати опалення лише за тарифом, та виключно за кількість використаного тепла. У квартирах без приладів обліку оплата залежить від площі.
  • Контролювати рівень тепла у приміщенні можна безпосередньо через опалювальні радіатори. Також можна на якийсь час перекрити подачу, якщо в квартирі комфортна температура.
  • Встановлення лічильника на опалення у квартиру дозволяє мешканцям суттєво знизити витрати на опалення, економія може досягати від 30 до 70% сімейного бюджету.

Щоб ефект був максимальним, варто подбати про відсутність тепловтрат у вашому будинку.

Характеристики квартирних теплолічильників

Лічильники на опалення в багатоквартирному будинку зазвичай оснащені тахометричними або ультразвуковими витратомірами. Перший варіант теплолічильника квартирного, ціна якого є прийнятною, для правильної роботи вимагає встановлювати фільтр.

Ультразвукові прилади надійні в експлуатації та відрізняються максимальною точністю обліку. Однак їх встановлення можливе за наявності прямих ділянок труби досить великої довжини. Це необхідно, щоб потік теплоносія, що входить і виходить, був максимально однорідним.

Датчики температури також входять до комплектації теплолічильників і представлені термоперетворювачами занурювального типу. Встановлюються вони на подачу та обратку. Штуцер для одного з датчиків може знаходитися в корпусі витратоміра. Датчики повинні мати різний номінальний опір чутливого елемента.

Щоб підібрати лічильник тепла на квартиру, звертайтесь до наших спеціалістів. Співробітники компанії підкажуть, який саме прилад варто замовити, а також нададуть інформацію з обладнання, що вас цікавить.

Ми готові допомогти з проектуванням та встановленням приладів обліку. Досвід роботи із найскладнішими проектами дозволяє нам виконати роботу якісно та оперативно. Звертайтеся до нас, і ми гарантуємо, що ваш теплолічильник працюватиме тривалий час без нарікань.

Вгору