Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Комплектуючі для лічильників води

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Прилади обліку води сьогодні встановлені практично у кожному будинку, квартирі та на промислових підприємствах. Це обладнання призначене для точного підрахунку кількості води, яку споживає той чи інший об'єкт. Існує кілька типів лічильників, які відрізняються між собою за такими параметрами:

  • пристроєм механізму;
  • принцип роботи;
  • спосіб встановлення та ін.

Щоб таке обладнання служило довго, недостатньо вибрати хороший водомір. Потрібно також подумати і про придбання якісних комплектуючих.

Які комплектуючі ми пропонуємо

Кожна деталь, яка використовується для встановлення лічильників води, виконує певні функції. Дуже важливо, щоб такі комплектуючі були високої якості, оскільки від них залежить довговічність приладу та його працездатність.

Наш інтернет-магазин пропонує такі типи комплектуючих для приладів обліку води:

  • Запірна та регулююча арматура. Її призначення керувати рухом води чи перекривати її подачу. До таких виробів відносяться запірні крани, зворотні клапани (застосовуються для того, щоб потік води не змінював напрямок та не пошкодив механізм лічильника), редуктори тиску.
  • З'єднувальні елементи (штуцери), що складаються з трубки з різьбленням, а також гайки та прокладки.
  • Устаткування для передачі сигналів (встановлюються на механізмах зчитування показань та відносяться до категорії smart), яке призначене для зняття інформації з водоміра віддалено. До нього відноситься передавачі імпульсу, модулі, що управляють, і контролери, блоки телеметрії і т.д.

Також ми пропонуємо нашим клієнтам системи телеметрії, які дають змогу віддалено проводити вимірювання та контроль витрат у системах водопостачання. Це обладнання дозволяє створити віддалену систему обліку витрати води не лише в одній квартирі, а й організувати поквартирний облік цілого будинку.

Сучасний пристрій обліку води — це частина системи, яка не просто показує свідчення, а повністю автоматизована. Щоб підтримувати її у робочому стані тривалий час, потрібно своєчасно обслуговувати систему та стежити за її правильною роботою. Тому заміна, ремонт та сервіс комплектуючих варто чи не на першому місці у питанні довговічності приладів обліку та точності передачі даних.

Звертаючись до нас, клієнт може розраховувати не лише на професійну консультацію та допомогу у підборі обладнання. Наші фахівці проведуть установку та пусконалагоджувальні роботи, щоб переконатися в правильному функціонуванні всієї системи.

На кожен товар надається гарантія безпосередньо від виробника, а якість виконаних робіт гарантує наша компанія. Купуючи комплектуючі для лічильників води у нас, ви можете не сумніватися у їхній якості, а також тривалому терміні експлуатації. Наш досвід дозволяє реалізувати навіть найскладніші проекти та вирішити будь-яке поставлене завдання.

Вгору