Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Віконні витяжні вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Віконні вентилятори - пристрої, призначені для повітрообміну в приміщенні, провітрювання. Їх широко застосовують не тільки в офісах та на виробництві. Багато хто встановлює їх у приватних будинках та квартирах, у комерційних приміщеннях. Таке вентиляційне обладнання має свої переваги, що дають змогу створити максимально комфортні умови.

Особливості віконних вентиляторів

Віконні вентилятори відрізняються компактною конструкцією, завдяки якій їх і встановлюють у віконний отвір. Таких невеликих розмірів вистачає для того, щоб добре провітрювати приміщення, налаштовуючи комфортний рівень подачі свіжого повітря. Для невеликого офісу, майстерні або квартири віконного вентилятора достатньо, щоб створити оптимальний мікроклімат. Але якщо йдеться про великі виробничі приміщення, то сюди підійдуть лише спеціальні припливні системи.

Чому віконні вентилятори настільки потрібні? Насамперед, вони допомагають добре провітрити приміщення, одночасно запобігаючи втраті тепла, зберігаючи прохолодне повітря всередині (якщо йдеться про спеку пори року). Крім того, на відміну від відкритого вікна, при роботі вентилятора всередину приміщення не потрапляє бруд, пил, комахи. Універсальність пристрою дозволяє встановити його на різні види вікон – із пластику, дерева та інших матеріалів. Які ще переваги відрізняються вентилятори віконного типу:

  1. Тривалий термін служби – при дотриманні правил експлуатації та своєчасному обслуговуванні пристрій працюватиме без збоїв більше 15 років.
  2. Прийнятна вартість обладнання.
  3. Відсутність бруду та пилу в будинку.
  4. Постійний приплив свіжого повітря без необхідності відкривати вікна.
  5. Вентилятор може працювати як влітку, так і взимку за будь-якої погоди.

Особливістю вентиляторів даного типу є те, що під їхню установку потрібно змінювати конструкцію вікна. Але це не є проблемою, адже професійний монтаж дозволить без проблем вирішити це питання.

Види віконних вентиляторів та сфера застосування

Виробники зараз пропонують як побутові, так і промислові моделі віконних вентиляторів. Побутові відрізняються компактнішими розмірами, а також продуманим дизайном, який дозволяє легко вписатися в різні стилі інтер'єру, не порушуючи його. Промислові моделі – більш громіздкі, що продиктовано їх більшою потужністю. Їх використовують для вентиляції величезних приміщень на заводах та фабриках.

Віконні вентилятори осьового типу бувають припливними, витяжними, а також припливно-витяжними.

Сфера застосування віконних вентиляторів велика. Це може бути виробничі приміщення, майстерні, комерційні, побутові. Їх встановлюють у кафе, офісах, спортзалах та інших місцях, де необхідний постійний приплив свіжого повітря. У побуті також широко використовують - найчастіше вентилятори ставлять на кухонне вікно.

Особливості вибору

Віконні вентилятори випускаються у багатьох моделей. Визначитись з вибором буде простіше, якщо звертати увагу на ключові характеристики пристрою. Так, для побутового використання краще вибрати припливно-витяжну модель, щоб пристрій не тільки створював приплив свіжого, але й видаляв відпрацьоване повітря.

Якщо йдеться про велике приміщення – навіть, якщо воно не відноситься до промислових – то вибір варто зупинити на потужній промисловій моделі. Тільки в цьому випадку вентилятор подолає поставлене завдання. Компактні побутові варіанти не зможуть створити потрібний рівень повітрообміну. Перед покупкою не зайвим буде проконсультуватися у фахівця щодо правильного вибору потужності та продуктивності пристрою. Якщо ці параметри підібрані добре, вентилятор ефективно впорається зі створенням комфортного мікроклімату.

Також потрібно звертати увагу на бренд пристрою. Краще віддавати перевагу перевіреним компаніям, які виготовляють обладнання не перший рік. Вони цінують свою репутацію, тому такі віконні вентилятори точно стануть вигідним придбанням. На них надається офіційна гарантія, всі супровідні документи, що підтверджують якість обладнання.

Вгору