Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Побутові кондиціонери

Кондиціонер – незамінний пристрій, який забезпечує комфорт в приміщенні, а також є важливим для гарного самопочуття та здоров’я людини. Робота такої техніки дозволяє підтримувати оптимальну температуру, вологість. Але все це можливо, якщо правильно обрати пристрій, щоб він відповідав характеристикам приміщення та запитам покупця.

Побутові кондиціонери: принцип роботи

Стандартні побутові кондиціонери можуть ефективно працювати лише в закритому приміщенні. Тобто, із закритими вікнами. Тому провітрювання все одно необхідне, але робити його потрібно тоді, коли кондиціонер не працює. Основна задача пристрою – підтримка комфортної температури та вологості. Ці задачі кондиціонер виконує автоматично – коли задані параметри досягнуті, він вимикається або знижує інтенсивність роботи. Тобто, якщо відчинити вікно на провітрювання та ввімкнути кондиціонер, то він буде працювати набагато довше, щоб досягти потрібної температури повітря та вологості.

Для яких приміщень підходять побутові кондиціонери

Побутові кондиціонери мають потужність від 1 до 10 кВт. Цього достатньо для того, щоб створити комфортні умови у приміщеннях площею від 10 до 100 м2. Тобто, використовувати їх можна для квартир, будинків, невеликих офісних та торгових приміщень. Враховуючи призначення побутових кондиціонерів, всі вони мають знижений рівень шуму. При належному технічному обслуговуванні та своєчасному ремонті пристрій прослужить до 10 років.

Як обрати побутовий кондиціонер?

Перед тим, як почати  пошук кондиціонеру для квартири чи будинку, необхідно визначити бажану потужність пристрою. Її повинно вистачати для тої площі, де він буде встановлений. Більш потужна модель буде просто нераціональною покупкою, а менш – не впорається із створенням комфортного клімату.

Також на вибір кондиціонеру впливають і особливості приміщення. Для невеликої квартири достатньо одного пристрою із зовнішнім і внутрішнім блоками. Якщо квартира – багатокімнатна, варто придбати спліт-систему із декількома внутрішніми і одним зовнішнім блоком. Мобільні кондиціонери стануть в нагоді там, де встановити звичайну модель неможливо.

Важливою характеристикою є енергоспоживання кондиціонеру. Значною перевагою буде економна робота пристрою, знижений рівень споживання електрики. Також допоможуть у економії моделі, які автоматично вимикаються, коли температура в кімнаті досягла заданого рівня.

Варто враховувати рівень шуму, який має пристрій. Якщо ви маєте чутливий сон чи в родині є малі діти, зверніть увагу на моделі із нічним режимом – він максимально тихий. Зверніть увагу на особливості управляння роботою пристрою. Це може бути дистанційний пульт чи окремий настінний блок.

Коли із основними характеристиками розібрались, можна переходити до наступного етапу – додаткові функції. Так, сучасні кондиціонери можуть іонізувати повітря, боротися із надмірною вологістю, додатково очищувати.

Останнім буде вибір дизайну пристрою. Сучасні моделі мають лаконічний зовнішні вигляд, що дозволяє їм гармонійно доповнити будь-який інтер’єр. Деякі виробники пропонують і дизайнерські моделі із декоративними накладками.

Придбати побутові кондиціонери можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо тільки прилади від перевірених вітчизняних та зарубіжних виробників. Кожен товар має повний комплект, включаючи гарантійні документи, інструкцію. Замовити товар можна онлайн за допомогою форми на сайті. Також наші співробітники завжди готові допомогти вам у виборі найбільш відповідного пристрою для вашої квартири або будинку!

Вгору