Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Анемостати для систем вентиляції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Анемостат є елементом системи вентиляції, необхідним для якісного надходження або витяжки повітря. Вона допомагає рівномірно розподілити потоки так, щоб вентиляція була ефективною для всіх зон приміщення. Обладнання підходить для приміщень різного призначення – їх використовують у комерційних, громадських, промислових будинках.

Особливості та характеристики

Анемостати призначені для використання в системах кондиціювання або опалення. Вони відрізняються компактними розмірами, монтуються під стелю підвісною або каналом у стіні. Виділяють такі види пристроїв залежно від функцій:

  • припливні – подають чисте повітря;
  • витяжні – видаляють відпрацьоване повітря;
  • припливно-витяжні – універсальний варіант, який виконує обидві функції.

Спосіб встановлення:

  1. Підлогові. Їх ставлять у нижню частину кімнати, де використовують для подачі теплого повітря в системах опалення.
  2. Стельові. Найбільш поширений вид, що встановлюється під стелю. Можуть мати прихований монтаж або їх можуть встановити на спеціальний патрубок вентиляційного каналу.
  3. Настінні. Використовуються рідко, адже потрібні вентиляційні або опалювальні системи, канали яких прокладені в стінах будинку.

Найчастіше їх роблять із якісного міцного пластику або металу. Він не жовтіє від прямих сонячних променів, стійкий до підвищеної вологості та інших негативних факторів. Пластикову поверхню можна мити та протирати, щоб підтримувати чистоту. Дане обладнання має простий монтаж, не вимагає складного технічного обслуговування, крім періодичного очищення поверхні.

Відмінність анемостату від дифузора

Анемостат можна назвати аналогом вентиляційної решітки. Усередині цього елемента знаходиться спеціальна розпірка, на яку встановлено гвинт. На ньому розміщується «тарілка», що рухається перпендикулярно поверхні. Двигуна «тарілку» проти годинникової стрілки можна збільшити щілину між нею і стінками труби. Результат – збільшення потоку повітря. Рух у зворотний бік дозволяє знизити отвір та попадання повітряних мас. Саме в цьому і полягає відмінність анемотату від дифузора – можливість регулювання кількості потоку повітря. З іншого боку, анемостати бувають лише круглої форми. А дифузори можуть бути як круглими, так і квадратними.

Вгору