Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Арматура для унітазів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якісна зливна арматура для бачка не менш важлива, ніж запірна. Вона повинна бути зроблена з міцних довговічних матеріалів, щоб механізм прослужив тривалий термін. Ми пропонуємо широкий вибір моделей для різних типів зливних бачків.

Особливості запірної та зливальної арматури

Зазвичай для виробництва зливної та запірної арматури використовується якісний пластик, стійкий до зношування. Запірну арматуру можна розрізняти за способом подачі води – нижню та бічну. Кожна модель містить шар-кран або «поплавець», який відрізняється за діаметром.

Зливна система буває натискною та витяжною. Для спрацьовування натискного типу механізму на нього достатньо натиснути – це може бути одна кнопка чи дві. Витяжна система запускається за допомогою підняття вгору ручки. Таким чином, всю зливну арматуру для бачка можна поділити на кілька груп:

  • витяжного типу;
  • натискного типу (зі стоп-функцією або без неї);
  • натискного типу з двома кнопками (у цьому випадку зливається половинка бачка або він весь).

Арматура з бічним подачею води відрізняється більш прийнятною ціною, але при роботі видає більше шуму, ніж нижній варіант підключення. Останній коштуватиме дорожче. Зливна арматура зі стоп-функцією дозволяє самому користувачеві контролювати злив води. Коли її буде достатньо, можна натиснути на клавішу та зупинити процес.

Чому ламається арматура для зливного бачка унітазу?

Поломка арматури бачка – явище досить часто. В цьому випадку вода починає підтікати сама по собі або погано набирається. Зазвичай проблема криється в несправності шар-крана, лагодити який немає сенсу. Його простіше замінити. Також проблема може ховатися у зношеній мембрані. Її також краще замінити – і зробити це можна самостійно. Змінювати повністю всю систему не потрібно – тим більше, що коштує мембрана дешево.

Наші переваги

Якщо вам потрібна якісна запірна або зливна арматура для бачка, звертайтесь до нас! У каталозі нашого магазину ви знайдете величезний вибір варіантів від провідних виробників. Це дозволить підібрати відповідну модель саме під вашу модель бачка та особливості його роботи.

У нас – лише оригінальна якісна продукція від провідних виробників. Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати товар, зателефонуйте нам – та співробітники магазину допоможуть, підкажуть кращий варіант.

Вгору