Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Проточні водонагрівачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Проточні водонагрівачі - обладнання, яке дозволить користуватися гарячою водою без необхідності тривалого очікування. Їх широко використовують у закладах громадського харчування, в торговельних центрах. Також вони незамінні на дачі або в заміському будинку, де немає централізованого гарячого водопостачання. До їх встановлення вдаються, якщо немає місці для бойлера, бак якого потребує окремого місця.

Як працює проточний водонагрівач?

Проточний водонагрівач має нескладний принцип роботи. Так, під час вмикання холодної води вона проходить через спеціальну колбу нагрівача, де знаходяться ТЕНи. Далі вода подається до крану або в систему. Виробники також пропонують і моделі зі спіральними теплообмінниками, по яким вода рухається та нагрівається до заданої температури.

Види нагрівачів

Зараз на ринку можна знайти напірні на безнапірні типи водонагрівачів. Кожен із них має свої особливості та переваги. Так, напірний тип встановлюється на водопровідну трубу перед змішувачем. Завдяки цьому гаряча вода буде подаватися до декількох точок одразу. Ці моделі є більш потужними, потребують підключення до мережі із напругою 380 В.

Безнапірний тип водонагрівачів встановлюють після змішувача, тому це робить їх придатними лише для однієї точки забору води. Зазвичай вони продаються разом із краном або душем. Мають меншу потужність, ніж попередній тип.

Переваги та недоліки проточних водонагрівачів

Проточні водонагрівачі є не менш розповсюдженими, ніж бойлери. Але вони відрізняються сферами використання та мають свої власні переваги:

  • не займають місця та мають невелику вагу, не потребують окремої ніші для встановлення;
  • користувач отримує необмежену кількість гарячої води
  • не потребує сервісного обслуговування;
  • споживає електрику тільки під час роботи.

Але у таких водонагрівачів є і свої недоліки. Так, вони мають більшу потужність, через що значно навантажують електропроводку. Потрібно це враховувати при бажанні встановити пристрій в будинку із старою проводкою. Максимальна температура нагріву обмежена протоком води, напругою, а також дельтою нагріву. Окрім цього, техніка залежить від тиску в системі водопостачання. При малому напорі водонагрівач може не вмикатися.

Поради щодо вибору проточного водонагрівача

Якщо ви вирішили встановити проточний водонагрівач, починайте вибір з того, для чого саме він вам потрібен. Для однієї точки водозабору буде достатньо пристрою з потужністю від 5 до 7 кВт. Якщо ж водонагрівач повинен забезпечувати водою декілька точок, потрібна більш потужна модель – від 7 до 10,5 кВт.

Вгору