Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Комплектуючі для бойлера

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Встановлення водонагрівача – правильне рішення, яке дозволяє не залежати від централізованого водопостачання. Зараз виробники пропонують безліч пристроїв, які відрізняються між собою по характеристикам та особливостям. Щоб водонагрівач прослужив тривалий термін, важливо не забувати про правила експлуатації. А в разі поломки замінити деталь потрібно на оригінальну, щоб техніка й надалі працювала справно та ефективно.

Термостати до бойлера

Саме термостат відповідає за контроль температури нагріву води. Він же підтримує її, щоб можна було користуватися гарячою водою й після вимкнення підігріву. Коли рідина в бойлері досягає заданої температури, ТЕН автоматично виключається – це спрацьовує термостат. При зниженні показника на декілька градусів, термостат знову дає сигнал ТЕНу, який вмикається для підігріву. Тому від якості термостату напряму залежить комфорт користування та строк експлуатації пристрою.

Які тими термостатів можна придбати:

  • стрижневі - вони мають вигляд трубки діаметром 10 мм, довжина – до 35 мм. Даний тип термостатів вважається застарілим, а водонагрівачі, які ними обладнані, нагрівають воду значно довше.
  • капілярні - виглядають як трубка, всередині якої знаходиться балон із рідиною. При нагріванні рідина тисне на мембрану, яка відключає живлення.
  • електронні - найбільш точні термостати, працюють в парі із захисним реле.

Види ТЕНів та їх особливості

ТЕН - це то елемент водонагрівача, який відповідає за нагрівання води. Він має вигляд трубки, яка зроблена із міді або сталі. Всередині трубки знаходиться електричний ізолятор, який гарно проводить тепло. Обираючи ТЕН на бойлер, звертайте увагу на форму пристрою, діаметр, особливості конструкції. Також цей елемент буває «сухим» та «мокрим». «Сухий» ТЕН знаходиться всередині захисної колби та не контактує напряму із рідиною. «Мокрий» ТЕН – навпаки: контактує із водою, тому вимагає періодичного обслуговування – чистки від накипу.

Магнієві аноди

Магнієвий анод - пристрій, який захищає внутрішні стінки бака бойлера від появи корозії. Як працює анод? Під впливом кисню магній дуже швидко окислюється, завдяки чому корозія просто не встигає дістатись до стінок бака. Як результат – вони залишаються неушкодженими. Окрім цього, анод захищає від накипу ТЕН. Встановлення магнієвого аноду є більш надійним варіантом, ніж вибір водонагрівача із емалевим покриттям всередині. Анод рекомендують міняти на новий раз на рік.

Прокладки та фланці

Фланець – це спеціальний елемент водонагрівача, який дозволяє фіксувати ТЕН, термостат, анод. Він необхідний для герметичних з’єднань, щоб запобігти протіканню. Виробники пропонують фланці різних розмірів, завдяки чому можна обрати той, що відповідає характеристикам вашої моделі. Фланці потребують своєчасної заміни, адже вони можуть зношуватись через корозію та високі температури. Головна ознака, яка говорить про необхідність заміни, це протікання бойлера. Фланець може бути виготовлений із термостійкої гуми або силікону.

Вгору