Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Електродвигуни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У цьому каталозі нашого магазину представлений величезний асортимент електроустаткування різної потужності та класу енергоефективності, для техніки різного призначення та різних умов експлуатації. Придбати електродвигун із доставкою по Україні у нас можуть як невеликі виробничі компанії та масштабні промислові підприємства, так і приватні особи.

Що таке електродвигун

Електродвигуни — це механізми, які перетворюють електричну енергію на енергію механічного типу. Вони призначені для виконання механічної роботи через додаток енергії електричного типу.

Перший електромотор з'явився 1834 року в Пруссії, його винахідником був Б.С. Якобі. З того часу механізм ґрунтовно змінився та вдосконалився, з'явилися різні види електродвигунів.

До головних переваг сучасних електромоторів належать:

 • зручність експлуатації;
 • широкий діапазон потужності;
 • можливість регулювання швидкості;
 • ефективність подачі енергії.

Кожен електромотор, що обертається, складається з двох основних частин: ротора і статора. Ротор — це частина, що обертається, розташована на валу двигуна. Статор – нерухомий елемент, на якому утримується перемотування двигуна.

Де застосовують електричні двигуни

Використовують elektrodvigatel у різних сферах. Його встановлюють в автотранспорті, забезпечує харчування ліфтів, ескалаторів, механізмів для відкриття шлагбаумів. Він незамінний як привод багатьох промислових машин, таких як лебідки, насоси, вентилятори, шліфувальні та фрезерні верстати.

За оцінками експертів, майже 2/3 електричної енергії, яку споживає світова промисловість, йде на живлення електромоторів.

Види електродвигунів

Всі електромотори класифікують за різними параметрами.

За напругою живлення вони бувають однофазними та трифазними. Також є двигуни постійного струму та змінного струму – в останньому струм рухається по синусоїді і може змінювати напрямок. Залежно від потужності, розрізняють електромотори дуже низькою (до 0,5 кВт), низькою, середньою та великою (понад 250 кВт) потужністю.

По конструкції розрізняють такі механізми:

 • синхронний двигун змінного струму, який буває кроковим, гібридним, реактивним;
 • асинхронний двигун (індукційний) змінного струму;
 • колекторний (щітковий) двигун постійного струму, який використовується в основному в електроінструментах.

Неможливо назвати найефективніший вид механізмів, оскільки кожному з них притаманні певні особливості та переваги. Але все ж таки найбільш популярна група – це асинхронні електромотори, які найчастіше живляться від трифазного змінного струму. Асинхронні двигуни мають гарні експлуатаційні характеристики, їх зручно використовувати та обслуговувати, вони відносно недорогі.

Як підібрати електродвигун

Важливими показниками, на які орієнтуються під час вибору електричного двигуна, є:

 • призначення відповідно до умов експлуатації;
 • номінальна потужність;
 • частота (кількість обертів валу);
 • кількість фаз – 1 (220 В) або 3 (380 В);
 • спосіб роботи – синхронний або асинхронний;
 • струм живлення – постійний або змінний.

Компанія КіПр пропонує купити електродвигун будь-якої потужності та класу енергоефективності. У продажу також є різноманітне приводне обладнання, вентилятори та інша спеціалізована продукція. Всі товари якісні, надійні, довговічні та відповідають сучасним стандартам. Оформляйте замовлення, а ми подбаємо про організацію доставки.

Вгору