Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Рекуператори та провітрювачі

Природної вентиляції часто недостатньо для ефективного провітрювання приміщення. Більше того, в холодну пору року маніпуляції з провітрювання за допомогою відкриття вікон загрожують зниженням температури, і як наслідок збільшенням витрат на опалення. Тому, щоб у вашій квартирі чи будинку завжди було чисте повітря незалежно від пори року, а провітрювання не забирало дорогоцінного тепло, зверніть увагу на такі прилади як рекуператори та провітрювачі.  

Відмінності рекуператорів та провітрювачів

Рекуператори та провітрювачі мають однакове призначення — створення у приміщенні зручного мікроклімату. Але прилади мають деякі відмінності у функціоналі. Рекуператори найчастіше встановлюють у приватних будинках, а провітрювачі у квартирах.

Який краще прилад однозначно відповісти не можна, адже в деяких випадках варто купити саме рекуператор, а в інших раціональним рішенням буде придбання провітрювача. Отже, чим вони відрізняються? На відміну від провітрювача рекуператор може нагріти повітря, так і виконати охолодження, що особливо важливо в теплу пору року. Якщо говорити про провітрювачі, то їх монтаж актуальний у районах із забрудненим повітрям. Цей прилад має спеціальні фільтри очищення, що гарантує якісне очищення від шкідливих домішок. У показниках витрати електроенергії, рекуператори більш економічні.

Асортимент магазину КіПр

Вашій увазі широкий вибір рекуператорів та провітрювачів від провідних торгових марок. Модельний ряд складається з виробів із різним функціоналом та технічними характеристиками. Ви зможете придбати як стандартну модель із мінімальним набором опцій, так і останні оновлення виробників. Також є всі необхідні комплектуючі для рекуператорів.

Щоб детально дізнатися про модель, що цікавить, перейдіть у відповідний розділ. Для швидкого пошуку скористайтеся представленим на сайті фільтром, вказавши бажані критерії (бренд, площа, товщина стіни тощо). Також всю необхідну інформацію про товар ви можете отримати, звернувшись до менеджерів нашого магазину. Ми будемо раді допомогти зробити вам правильний вибір, враховуючи всі переваги та вимоги. 

Особливості вибору

Важливо підібрати найбільш оптимальну модель, яка підходитиме приміщенню та умовам експлуатації. Якщо ви купуєте провітрювач або рекуператор, обов'язково звертайте увагу на такі аспекти як: продуктивність, глибина, рівень шуму, додатковий функціонал. Якщо площа приміщення велика, то фахівці рекомендують встановлювати кілька провітрювачів, підключивши їх до центральної панелі керування.    

Важливу роль відіграє і дизайн пристосування. Зовнішній вигляд пристрою повинен гармонійно вписатися в інтер'єр приміщення. На щастя споживачів, сучасні моделі рекуператорів та провітрювачів мають продуману конструкцію та ергономічний дизайн, тому зробити вибір буде не складно. 

Від чого залежить вартість 

Ціна конкретної моделі формується з урахуванням багатьох факторів. Основні з них:

  • наявність додаткових режимів та швидкостей роботи;
  • спосіб управління;
  • присутність вбудованих фільтрів та механізмів захисту;
  • особливості дизайну лицьової решітки;
  • бренд. 

Роблячи покупку в нашому магазині, ви можете розраховувати на доступні ціни. У нашому інтернет-магазині продукція представлена ​​за доступними цінами. Переконайтеся у цьому, порівнявши ціни з конкурентами. У нас ви зможете придбати потрібну модель рекуператора чи провітрювача, а також скористатися послугами майстра для встановлення приладу.

Вгору