Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Офіційний представник Aerostar

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

AEROSTAR GROUP є визнаним лідером на ринку вентиляційного обладнання. За тривалий період часу за допомогою техніки від цієї компанії створюється оптимальний екоклімат різних об'єктів, незалежно від їх призначення. В асортименті комплексні енергозберігаючі рішення з різною складністю виконання.

Продукція AeroStar Group виготовляється з якісних матеріалів, завдяки чому вона схильна до тривалої експлуатації. Вона не потребує складного догляду, регулярного ремонту і великих витрат на використання. Багато покупців вже скористалися нашими послугами і особисто переконалися у перевагах техніки від лідера, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Ми пропонуємо придбати вентиляційне обладнання від компанії AeroStar на вигідних умовах. Вся продукція постачається з офіційною гарантією від виробника і за привабливою ціною, що є суттєвою перевагою співпраці. Для уточнення деталей скористайтеся контактною інформацією та зв'яжіться з нашими менеджерами. Під час консультації ви отримаєте відповіді на всі питання щодо товарів і допомогу в оформленні замовлення. AEROSTAR GROUP - це великі самостійні підприємства, розташовані у п'яти різних країнах. На виробництвах виготовляється якісне екологічне обладнання, що забезпечує вентиляцію та кондиціювання побутових і промислових приміщень. Надійність і надійність конструкцій забезпечується комплектуючими деталями, які поставляють провідні світові виробники. Використання передових енергозберігаючих технологій сприяє зниженню термінів окупності установок.

Продукція компанії

Компанія спеціалізується на енергозберігаючому обладнанні, що забезпечує повноцінну вентиляцію та кондиціювання в різних типах приміщень. Це унікальне поєднання комплектуючих від всесвітньо популярних виробників, ексклюзивного програмного забезпечення та високоточного виробничого обладнання. Використання сучасних технологій та поліпшених наработок - це запорука створення високоінтелектуального енергозберігаючого продукту нового покоління. Вся продукція від компанії є гармонійним поєднанням якості і інновацій.

Серед пропозицій від компанії AEROSTAR GROUP багато вентиляційних установок, продуктивність яких сягає 120 000 м3/год, холодильних машин: чиллерів, фанкойлів, VRV/VRF-систем, канального вентиляційного обладнання. Крім того, вибравши обладнання від AeroStar, ви зможете облаштувати басейни та всі чисті приміщення. В каталозі представлені високоякісні конструкції:

  • канальне вентиляційне обладнання - великий вибір енергоефективного стандартизованого обладнання для вентиляції об'єктів, не перевищуючи витрат 14 000 м3/год;
  • установки для обробки повітря - створення правильного мікроклімату в об'єктах з різною метою;
  • обладнання для круглих каналів - забезпечують якісну вентиляцію невеликих приміщень, якщо їх витрати повітря не перевищують 1 300 м3/год;
  • холодильне обладнання - техніка з великою продуктивністю та шадящим споживанням енергії;
  • обладнання для чистих приміщень - встановлюється в приміщення, для функціонування яких необхідно підтримувати особливу стерильність.

У асортименті представлені різноманітні моделі, відмінні за ціною, функціональністю і розмірами. Покупці отримують можливість вибрати оптимальну конструкцію відповідно до своїх вимог і фінансів. У разі необхідності співробітники компанії допоможуть з вибором і проконсультують щодо цікавлячого вас розділу товарів.

Основна інформація

Як вже зазначалося раніше, застосування передових енергозберігаючих технологій для виготовлення обладнання, допомагає суттєво знизити терміни окупності. З дня заснування компанії популярність продукції розповсюдилася по всьому світу, і більше як 700 клієнтів у різних країнах стали власниками вентиляційних систем та інших установок. Репутація компанії базується на багатьох фактах.

Вражаючий досвід поставок на ринок - понад 10 років. За цей час розробникам вдалося досягти високого професіоналізму і активно сприяти розвитку справжнього українського виробництва - 7000 м2.
Продукція та сервіс постійно аналізуються і вдосконалюються. Список клієнтів налічує більше 7500 фірм по всьому світу.
Відкриття власного відділу з нестандартними розробками дозволяє вирішувати навіть найскладніші завдання. Головним орієнтиром вважається задоволення потреб клієнтів.
Виготовлювана продукція відповідає високим стандартам якості, що підтверджують міжнародні сертифікати. Співробітництво з компанією доступно для ринків з усього світу.
В основі діяльності компанії AeroStar динамічність і постійне впровадження інновацій для вдосконалення виробничих і бізнес-процесів.

Виробництво широкої лінійки з енергоефективним обладнанням, що забезпечує вентиляцію та кондиціювання:

  • установок для обробки повітря з різною продуктивністю (понад 100 тис. м3/год), канального вентиляційного обладнання;
  • холодильного обладнання і обладнання для створення сприятливого мікроклімату в приміщенні (чиллерів, фанкойлів, промислових адсорбційних осушувачів).
  • У асортименті багато готових рішень для чистого приміщення та різнотипних басейнів.
  • У 2020 році AEROSTAR GROUP отримали посаду офіційного дистриб'ютора товарів HITACHI на території України.

Пропонуємо ознайомитися з каталогом та вибрати обладнання від перевіреного виробника, КіПР - це привабливі ціни та вигідні умови співпраці. Зверніться до наших менеджерів для безкоштовної консультації.

Продукція AeroStar Group виготовляється з використанням якісних матеріалів, що робить її дуже надійною та довговічною. Вона не потребує складного обслуговування, регулярних ремонтів та великих витрат на експлуатацію. Багато клієнтів вже скористалися нашими послугами і особисто переконалися у перевагах техніки від лідера, про що свідчать численні позитивні відгуки.

Розгорнути
Вгору