Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Офіційний представник Belimo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Від дня заснування компанія BELIMO успішно зосереджує свою діяльність на управлінні водними та повітряними потоками у системах опалення, вентиляції та кондиціонування. Її вузька спеціалізація протягом всіх років існування дозволяє пропонувати замовникам продукцію найвищої якості за доступною ціною, а також використовувати багаторічний досвід розробників та споживачів для пошуку нових інженерних рішень. Практично всі технічні новації, що з'являються у цій області, беруть свій початок у стінах BELIMO.

Кожен день продукція BELIMO проходить перевірку у найрізноманітніших країнах. Задоволені неперевершеною якістю замовники забезпечують компанії стійке лідерство в усьому світі.

У 2005 році BELIMO проводить зміну поколінь електроприводів повітряних заслонок. Нові електроприводи стали більш уніфікованими, відрізняються підвищеною функціональністю та надійністю.

У 2006 році BELIMO випускає нове покоління приводів для регулюючих кульових клапанів. Нові приводи більш уніфіковані. З'явилася можливість застосування аксесуарів, таких як додаткові контакти та потенціометри зворотного зв'язку. Для кульових клапанів малих діаметрів DN 10…15 мм стали доступні нові приводи TR230-3 зусиллям 2 Нм. Також була доповнена лінійка приводів для повітряних заслонок новою серією привордів СМ зусиллям 2 Нм. Наприклад, до існуючих електроприводів для заслонок "баттерфляй" SY3.., SY4.., SY5.. додали електроприводи з меншим зусиллям SY1.. і SY2.. з управлінням 3-point.

У 2011 році BELIMO випускає нове покоління приводів для повітряних заслонок з повертаючою пружиною. Серії NF..A, SF..A та EF..A, зусиллям 10, 20 і 30 Нм відповідно. Нові приводи дозволяють встановлювати додаткові контакти S2A-F та потенціометри зворотного зв'язку P..-F.

У 2012 році BELIMO випускає нове покоління приводів для регулюючих сідельних клапанів. Нові приводи більш уніфіковані. З'явилася можливість застосування додаткових контактів для сигналізації положення клапана. Повертаюча пружина була замінена блоком Super Cap конденсаторів, що дозволило встановлювати точку повернення привода при відключенні електроживлення (POP – Power Off Position). Термін служби конденсаторів – до 15 років. Розширена лінійка незалежних від тиску комбінованих клапанів. Окрім вже існуючих клапанів PICCV DN15..50, розроблений EPIV (Electronic Pressure Independent Valve) DN65..150.

У 2013 році BELIMO розширює лінійку кульових клапанів. Серія компактних зональних клапанів С2../С3.. з DN15..20 з приводами CQ.. (1Нм, 0,3Вт) призначена вирішувати питання, що виникають при обмеженому просторі для монтажу. Розширена лінійка незалежних від тиску комбінованих клапанів. Окрім вже існуючих клапанів, розроблений клапан Energy Valve DN65..150 з функцією моніторингу кількості теплової енергії. Клапан має порт підключення RJ45-Ethernet, що дає можливість керувати клапаном та здійснювати моніторинг його роботи через WEB-сервер.

У 2016 році BELIMO випускає нове покоління незалежних від тиску комбінованих клапанів. Компактні клапани PIQCV (Pressure Independent Quick Control Valve) C2..QP призначені поступово замінити клапани PICCV. Замість приводів протипожежних клапанів серії BFL.. (6Нм), виробляються приводоы нового зразка BFL.. (4/3Нм) та BFN (9/7Нм).

У 2017 році, на зміну заслонкам типу "баттерфляй" старого покоління D6..N, компанія BELIMO розробила серію нового покоління D6..W з приводами PRCA..(160Нм). Значно зменшені габарити, вага та споживання приводів, доступна функція аварійного повернення – приводи PRK (блок Super Cap конденсаторів), додана можливість параметризації роботи приводів через NFC або за допомогою програматора ZTH EU. Доступні заслонки з DN 200, 250, 300.

У 2018 році оновлена лінійка інтелектуальних комбінованих клапанів Energy Valve – у версії 3.0 в одному пристрої поєднані протоколи ModBus/BACnet/аналогове управління 0…10 В, а також додана функція вимірювання концентрації гліколю. Запущена нова продукція – трьохходові поворотні заслонки баттерфляй DN150-300 з електроприводами PRCA…, які можуть використовуватися в тому числі для регулювання як альтернатива сідельному клапану відповідного діаметра – нове рішення значно легше, компактніше, дешевше і не поступається за якістю регулювання сідельному клапану, оскільки має рівнопроцентну характеристику в діапазоні кута повороту 0…60%. Лінійка шестиходових клапанів (для чотирьохтрубних систем з одним теплообмінником) доповнена ДУ25.

У 2019 році повна база запірно-регулюючої арматури виробництва Belimo Automation AG додана до популярної програми для проектування та розрахунку систем опалення – Audytor CO 6.0 Pro (з підтримкою Revit) / 6.0 Basic (без Revit) / 4.1 / 3.8, а також до фірмених версій інших виробників: KAN СО 38/41/60, Rehau СО 38/60, Purmo СО 38/41/60 та інших. Запущена нова лінійка бюджетних комбінованих клапанів PIFLV (Pressure Independent Flow Limiter Valve), що працюють в режимі відкрито\закрито. Це рішення є оптимальним за функціональністю та вартістю для застосування в вузлах обв'язки фанкойлів.

Також у 2019 році BELIMO запускає нове напрямок – датчики власного виробництва. На першому етапі доступні для замовлення датчики температури, вологості, тиску, витрати, якості повітря та концентрації CO2 різних виконань. Основними конкурентними перевагами датчиків BELIMO є висока якість, надійний міцний корпус, відповідність ступеню захисту IP65 / NEMA 4X, а також наявність версій з протоколами BACnet та Modbus.

За три десятиліття більш ніж у 40 країнах світу назва фірми BELIMO (Белимо) з Швейцарії стала еквівалентом якості, надійності та постійного вдосконалення.

Розгорнути
Вгору