Ми маємо все що потрібно для комфорту вашого життя.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Каталог
Укр

Офіційний представник Arnold Rak

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Arnold Rak, заснований у 1991 році та штаб-квартирою у Франкфурті, є провідним німецьким брендом електронагрівальних елементів. Компанія спеціалізується на виробництві нагрівальних кабелів для внутрішніх та зовнішніх застосувань (для труб, тротуарів та інших зон, де небажано накопичення снігу та льоду), електричних матів для підлоги, легко керованих термостатів, електричних килимків для ніг та сушіння взуття.

Популярність продукції Arnold Rak в Україні постійно зростає, а офіційний сайт Arnold Rak наголошує, що весь виробничий цикл відбувається на одному підприємстві. Продукція пройшла міжнародну сертифікацію та відповідає найвищим стандартам безпеки.

Товари з каталогу Arnold Rak відрізняються універсальністю для будь-яких приміщень, включаючи житлові, та сумісністю з різноманітними підлоговими покриттями. Вони виготовлені з безпечних для навколишнього середовища та людини компонентів, зокрема тефлону та луженої міді. Ефективність підтверджена випробуваннями під напругою 400 В.

Для тих, хто бажає придбати продукцію Arnold Rak, рекомендуємо відвідати онлайн-магазин "КіПр". Наші клієнти відзначають конкурентні ціни в прайс-листі Arnold Rak, професійні консультації та зручні опції доставки, включаючи самовивіз Arnold Rak в Києві з офлайн-точок та відправку поштою.

Arnold Rak Warmetechnik GmbH - шановне німецьке підприємство, що спеціалізується у сфері розроблення та виготовлення кабельного обладнання для підігріву, систем телекомунікацій, LAN-мереж, а також терморегуляторів, призначених для ефективного управління системами теплої підлоги.

Розгорнути
Вгору