Компания КіПр одна із перших в якій можна розрахуватися кріптовалютою за товар. Це легко зробити з платформи Бинанс.

На наш нашому сайті ви можете вибрати різний товар, який сплачується в usdt.

За останні кілька років інтерес до криптовалют значно зріс. Розширився і ринок таких валют, вони суттєво піднялися в ціні. І якщо раніше за допомогою криптовалюту можна було купувати лише дуже обмежений список товарів, то зараз подібну оплату приймає чимало інтернет-магазинів. Не дивно, що такий торговий майданчик, як Binance стабільно знаходиться в топі найбільш популярних. Тут можна здійснювати різні маніпуляції з криптовалютами, заробляючи та виводячи їх на електронний гаманець.

Binance – що є платформа?

Біржа Binance поєднує в собі одразу кілька функцій, завдяки чому і має велику популярність. На які функції може розраховувати користувач:

  • блокчейн-мережа;
  • криптовалютний гаманець;
  • біржа;
  • інфоцентр;
  • майнінг.

Окрім цього, Binance пропонує користувачам ще й безліч навчальних матеріалів та семінарів. На сайті можна бачити актуальні  курси валют та їх динаміку, зробити обмін або зайнятися різними типами торгівлі.

Спочатку аудиторія біржі Binance була не такою вже великою. Але попит на криптовалюти зростав, а разом з ним – ndash; та відвідуваність платформи. В результаті її архітектуру оновили, щоб дати можливість усім охочим проводити операції з криптою. За даними на 2018 рік Binance виявилася найбільшим криптовалютним майданчиком. За одну секунду тут   здійснюють 1,4 млн транзакцій.

Покупка криптовалют та торгівля на біржі

Придбати криптовалюту на Binance можна, використовуючи так звані фіатні гроші. Це можуть бути долари, гривні, євро та інші валюти. Які методи розрахунку пропонує платформа:

  • поповнення з картки;
  • банківський переказ;
  • за Р2Р;
  • за допомогою платіжних сервісів.

На сайті можна розміщувати ордени з плаваючим або фіксованим курсом.  Основними напрямками діяльності Binance є маржинальна чи спотова торгівля. Для спотового варіанта користувач бере лише особисті кошти, що знаходяться на його електронному гаманці. Маржинальна угода передбачає можливість залучення позикових активів. Це дозволяє збільшити прибуток.

Користувачі біржі можуть отримати техпідтримку від співробітників біржі. Завдяки цьому можна швидко отримати допомогу оперативно. без відволікання від угоди чи моніторингу ринку. Для більшої зручності інформація на Binance відображається у двох варіантах – для досвідчених користувачів та новачків. Перемикаючись між режимами, можна вибрати той, що відповідає вашим запитам.

Великою популярністю на біржі користується маржинальний тип торгівлі. Основна перевага такого способу у можливості більше заробити. Користувач може торгувати у двох режимах – позик і режим погашення. Перший передбачає можливість позичити та користуватися активами, а другий потрібен, якщо потрібно сплатити борг, якщо кошти вже не потрібні.