Процес створення комфорту в приміщенні вимагає чимало сил, енергії та ідей. Невіддільною складовою справжнього кімнатного затишку та тепла є стельовий вентилятор. Компактний пристрій сприяє ефективному виведенню несвіжого повітря, блокуванню небажаних запахів з вулиці та допуску нового повітря всередину. Без такого продуктивного агрегату в сучасних реаліях майже не впоратися. Інтернет-магазин КіПр підготував для споживачів корисну статтю, яка обов'язково допоможе вибрати гідний вентилятор стельовий!

Вентилятори стельові побутові: функціональні можливості

Вентилятор під стелю чудово підходить до будівель різного призначення та до приміщень практично з будь-яким ремонтом! В цьому полягає зовнішня особливість пристрою: він точно елегантно, доречно та лаконічно виглядатиме на фоні вашого інтер'єру! Крім естетичної функції, звісно, такі вентилятори призначені для виконання важливих технічних маніпуляцій. Завдяки продуктивній злагодженій роботі пристрою, повітря не застоюється в кімнатному просторі, дихати стає набагато легше, а сприятливий мікроклімат неабияк впливає на створення повноцінного комфорту. До речі, встановлення стельових вентиляторів актуальне й для літніх терас.

Загалом, стельовий вентилятор має такі позитивні характеристики:

  • ефективно охолоджує повітря (оскільки монтаж відбувається здебільшого в центральній частині приміщення, тепло в кімнаті розподіляється рівномірно)
  • модель стельового вентилятора зі зміною напрямку лопастей, навпаки, може обігрівати навколишній простір 
  • з двох попередніх факторів, випливає третій - економічність (пристрій неабияк допомагає заощаджувати на кондиціонуванні та опаленні)
  • привабливий зовнішній вигляд (сучасні дизайнерські рішення дозволяють підібрати стельовий вентилятор відповідно до стилю кімнати).

За якими критеріями обираємо вентилятор стельовий

Підбираючи певний бренд та модель вентилятора, важливо враховувати безліч критерій, починаючи від місця розташування приладу, закінчуючи бажаним рівнем потужності агрегата. Коротко пройдемося по найважливішим пунктам.

Призначення

Вам потрібно точно визначитися, де саме буде встановлений стельовий вентилятор. До прикладу, коли приміщення доволі просторе, можна придбати  два вентилятори. Намагайтеся вибрати таке місце для монтажу приладу, в якому ви не перебуватимете тривалий час.

Габарити

Розміри вентилятора слід підбирати суворо з урахуванням площі приміщення. Не забувайте визначити точну висоту стелі. Таким чином, прилад ідеально функціонуватиме на висоті 2,1 м від підлоги і трохи вище.

Безпека

Не менш важливо врахувати критерій захисту. Рівень безпеки, як правило, позначається двома цифрами, де перша свідчить про захист від сторонніх предметів, а друга – від води. Тому вибирати конструкцію потрібно виходячи із запланованого місця встановлення і умов, в яких перебуватиме вентилятор. 

Енерговитрати

Насправді, стельовий вентилятор не вимагає великого споживання енергії (відмінно працює при 220 В). Проте вентилятор з додатковим світильником здійснює більше навантаження на мережу. Тут доречно проконсультуватися із спеціалістом, який огляне ваше приміщення і дасть првильні поради.

Діаметр та матеріал лопастей 

Діаметр лопастей визначає інтенсивність роботи пристрою. Разом з цим, чим більший діаметр - тим більше місця буде займати вентилятор. Також важливо підібрати вентилятор з якісних матеріалів. Сьогодні стельові вентилятори виготовляють з пластику, алюмінію, металу та обробляють за бажанням споживача, до прикладу, під дерево. Якщо перший критерій (діаметр) визначає рівень комфорту, то другий (матеріал) випливає з візуальних побажань замовника.

Швидкість та потужність

Лайтова швидкість обертання стельового вентилятора становить 2500 об/хв. Краще не намагайтеся збільшувати обороти задля більш ефективної роботи приладу, адже це може спричинити появу протягів. Рівень потужності продуктивного вентилятора складає не менше як 15 Вт.

Вентилятори стельові побутові: деталі приладу, які також заслуговують уваги

Основні моменти в підборі надійного вентилятора для стелі ми врахували. На цьому все? Зовсім ні. Будь-який фахівець, який розуміється на підвісній вентиляційній техніці, додатково вкаже мінімум як на 5 елементів, що визначають якість стельових вентиляторів. Не поспішайте на пошуки експертів - сьогодні ми детально розповідаємо про специфіку цієї популярної конструкції. 

Шум

Ідеальний мотор - тихий мотор! Стежте за тим, щоб підібраний вентилятор  не перевищував позначку в 40-46 ДБ. 

Лопасті 

Звісно, матеріал лопастей - це, перш за все, естетичний критерій. Проте матеріал певним чином також визначає подальше обслуговування вентилятора. Наприклад, дерев'яні лопасті, вишукані та витончені, потребують регулярного догляду і відрізняються високою вартістю. Натомість пластикові - більш прості та лаконічні, невибагливі в особливому догляді, а за функціями нічим не поступаються дерев'яним. А от металева обробка прослужить вам тривалий час. 
Найкраще обрати таку модель вентилятора, яка дозволяє заміну лопастей у разі їхньої поломки. Це дуже вигідно та практично. І не забудьте при купівлі впевнитися в стійкості лопастей до вологи - для стельових вентиляторів, що встановлюватимуться на вулиці, ця особливість є чи не ключовою.

Кріплення 

Антивібраційна конструкція буде гарантувати повністю безшумну роботу вентилятора.

Кут нахилу

Оптимальним для вентилятора є кут нахилу лопастей 12-14 градусів. Тільки у такому разі можна не турбуватися про ефективність розподілу повітря в кімнаті. 

Бренд

Щоб остаточно зупинитися на конкретному бренді, потрібно звернути увагу на репутацію, популярність та безпосередньо відгуки покупців щодо обраного виробника. Рекомендуємо особисто придивитися до продукції від провідних світових компаній: Elicent, Helios, Maico, O.Erre, Soler&Palau, Vortice. Стельові вентилятори зазначених брендів можна знайти у широкому асортименті на сторінках магазину КіПр! 

Безшумний стельовий вентилятор купити - цінове питання

Отже, під час вибору вентилятора стельового, необхідно враховувати чимало нюансів. Точно не варто передчасно купляти стельовий вентилятор ціна якого значно менша за аналогічні моделі. Цілком можливо, що прилад не виправдає ваших очікувань і прослужить зовсім недовго. 

На сьогодні дійсно досить важко підібрати якісний товар за прийнятну ціну. Важко, проте можливо. Якщо ви звертаєтеся до чесних перевірених постачальників, які надають гарантії на продукцію від виробника, навряд чи вони будуть називати казкову ціну. Дотримуючись вищезгаданих критеріїв, вам обов'язково вдасться безшумний стельовий вентилятор купити бажаного вигляду та необхідних параметрів за оптимальну вартість!
 
Сподіваємося, що ця стаття допоможе клієнтам зробити правильний вибір, на користь функціонального та ефективного стельового вентилятора! До речі, КіПр надає широкий асортимент товару, а тому придбати якісний вентилятор під стелю буде зовсім не складно на сайті магазину! Наші фахівці із задоволенням зорієнтують вас в товарних одиницях, нададуть компетентну консультацію та професійне обслуговування в цілому! Стельовий вентилятор ціна найкраща тільки в нашому магазині! Разом з КіПр робити покупки вигідно, надійно та безпечно!